Вже майже нікого в Україні не дивує повна неспроможність нинішньої влади здійснити системні зміни в нашій країні. Всі так звані «реформи» реально полягають лише у відвертому здирництві українського народу.
Воно знаходить свій вираз у стрімкому зростанні цін на всі групи товарів і тарифів на всі види послуг. Ціна на бензин така, яка і не снилася минулим при владі «популістам». Чудернацькі вибрики панів Ющенка, Тимошенко і таке інше не йдуть ні в яке порівняння з «витребеньками» влади нинішньої.
В населення все більше назріває ностальгія за «післяпомаранчевими» роками, коли влада намагалася мінімально втручатися в життя простих людей, зосередившись на внутрішніх чварах. Корупція за тих часів абсолютно неспівзмірна з корупцію нинішньою.
«Схоплені за руку» міністри освіти, оборони та інші високопосадовці, попри задекларовану боротьбу з корупцією, продовжують «виконувати свої обов’язки». В чому полягають ці обов’язки не зрозуміло хіба що людині, яка ще не вийшла зі стану великого «бодуна» після политих кров’ю десятків мільйонів «червоних свят».
Це тільки в Росії і її сателітів в інших країнах могла виникнути божевільна ідея зробити з убивства десятків мільйонів людей не День пам’яті, а всенародне свято. З «законним» вивішуванням прапорів «страни дураков», якої вже не існує.
Ну хай в минулому ми нічого не знали. А нині кому з нас не відомо, що «переможені» Німеччина і Японія живуть в десятки разів краще за «переможців». Тим більше, що психічно нормальній людині не зрозуміло, чому це у нас початок війни 22 червня, коли ще тільки почали масово вбивати людей – це день скорботи, а закінчення цієї ж війни, коли вже вимордували 50 млн. людей, це всенародне свято.
Розробники законів і постанов для нинішньої влади скаржаться, що жоден з них у запропонованому ними на науковому рівні вигляді до суспільства так і не дійшов. Всі ці проекти законів професійних розробників перероблено на абсолютно злочинний, корупційний лад.
«Непорушний блок комуністів з олігархами-капіталістами» всі ці закони автоматично «штампує». При цьому, як виявили соціологи, «кнопкодави» з «Верховної Зради», їх не те що не читають, а навіть і не переглядають.
І нічого тут дивного немає. Потрапивши до сесійної зали на парламентське слухання я з друзями сидів за «робочими» місцями нинішньої правлячої коаліції. І ми виявили, що біблією «народних обранців» є часопис «Плейбой». Про відверту порнографію в шухлядах «кнопкодавів» не відомо хіба що останньому «лоху». Та немає їм коли читати ті закони, які вони приймають. Тут дай боже, з їхнім інтелектуальним рівнем, засвоїти хоча б кольорові малюнки і знімки оголених жінок.
В чому ж полягає основна причина такого загрозливого стану? Аналітики пропонують суспільству різні пояснення. Це і злочинні наміри, з якими прийшли до влади всі ці люди. Називають непрофесіоналізм і некомпетентність влади в усіх сферах державного будівництва. Підкреслюється також яскраво виражений олігархічний характер влади, зрощення влади, бізнесу і криміналітету. Рідше пишуть про деякі стійкі психологічні особливості конкретних персоналіїв нинішньої влади, які визначаються їхньою біографією і середовищем виховання.
Але цього, як на мене, недостатньо для того, щоб скласти повну картину того, що відбувається і однозначно веде нинішню владну систему до логічної саморуйнації і розпаду. Хотів би зробити і власний внесок в аналіз ситуації в нашому суспільстві. Тим більше, «реформи» у вигляді невпинного зростання тарифів і інфляції, коли ще не встигли підняти платню хіба що за радіо, яке до, прости господи, «вєлікой октябрьской революції» під гнітом царизму мовчало, неодмінно призведуть цю владу до цілком логічного кінця. А потім всі аналітики, «заднім розумом», стануть сильними і пояснять нам чому так сталося.
Особисто я, як геополітик і футуролог, пропоную зовсім новий напрямок дослідження нинішньої ситуації, який рекомендую назвати культурологічним.
Чому за нинішньої влади відбулася стрімка деградація усіх без винятку сфер людської діяльності? Чи траплялося подібне в історії людства? Скільки завгодно, панове. Наведу вам маловідомі висловлювання зі щоденника першого президента Академії наук України, геніального вченого світового рівня Володимира Вернадського. Ось що він записав до свого щоденника 2 листопада 1941 року, цитую мовою оригінала: «Крупные неудачи нашей власти – результат ослабления ее культурности: средний уровень коммунистов – и морально, и интеллектуально – ниже среднего уровня безпартийных. Он сильно понизился в последние годы – в тюрмах, ссылках и казнены лучшие люди партии, делавшие революцию, и лучшие люди страны. Это сказалось очень ярко уже в первых столкновениях – в Финляндской войне и теперь сказывается катастрофически».
Як кажуть, тут нічого ні додати, ні відняти. Ніби про нинішню Україну написано. Дійсно, культурний рівень членів правлячих партій «регіонів» і «комуністів» абсолютно не відповідає вимогам сьогодення. Він очевидно нижчий за рівень безпартійних. Серед останніх, дійсно освічених, культурних і професійних людей існує навіть значна гидливість до співробітництва з правлячою кастою. Саме через її низький культурний рівень. Висококультурні, високоморальні і виховані люди кажуть, що вони не знають про що з ними говорити і як з ними себе поводити. Вони постійно наражаються на відверте хамство і тому намагаються не мати нічого спільною з теперішньою «елітою».
Не в останню чергу через несприйняття її високопрофесійними, високоморальними і культурними людьми нинішня влада вимушена «варитися у власному соку». А цим «соком» є все більше морально і інтелектуально деградуюча алогічна в Україні так звана Українська православна церква Московського патріархату. Її «попіки» морально, інтелектуально і за щирістю віри на голову поступаються УПЦ Київського патріархату.
Та воно й не дивно. Який інтелектуальний рівень треба мати, щоб не знати, що Москва виникла лише через 300 років після того, як хрестили киян і тому Київський патріархат навіть людям не зовсім дебільним є очевидно канонічнішим за Московський. Я вже не кажу про по-європейському освічених священників Української греко-католицькою церкви, які будучи православними реально інтегровані до Європи у вигляді не «гундосого» Московського азійського патріархату, а канонічного Римського престолу.
Церква це лише один, але який яскравий приклад відсутності інтелектуально-морально-культурної опори в нинішньої влади. Але і в усьому іншому, не буду перераховувати очевидних речей, «наші» владоможці вимушені спиратися на інтелектуальних дегенератів і моральних «відморозків», які здатні лише «гундосити» про те, що ніяких українців і української мови немає, що відповідає інтелектуальному рівню людей, яких відпустили додому «на травневі свята» з Павлівської лікарні для душевнохворих. З таким людським матеріалом «каші не звариш».
Останнім яскравим і показовим прикладом повного морально-культурного занепаду нинішньої влади стало розміщення по України біля автомагістралей «бігмордів» з пропитим фейсом останнього російського імператора, якого в народі влучно називали «Нікалаєм-кровавим». «Прасті нас гасударь» – по-цапиному мекає «бігморда».
Одна бабуся дуже чітко висловилася в автобусі, проїжджаючи мимо. Цитую дослівно: кацапи замордували свого царя і всю його родину, а від нас – українців вимагають просити в нього пробачення. Дійсно, тут нічого ні додати, ні відняти, дуже промовиста відповідь українки сатаністам із російського ФСБ і її «філії» в Україні УПЦ Московського патріархату.
Ну це вже зовсім треба не мати ні честі, ні совісті, нічого людського, щоб онуки і правнуки чекістів, які замордували царську родину вимагали від українців каяття за злочини своєї, а не нашої нації? Цей імператор організував криваву бійню Першої світової війни на території України з 1914 по 1917 роки, а його кати вже під червоним прапором продовжили справу «гасударя». А тепер від нас вимагають уклінно «гундосити» вибачення у нашого ж ката. Фантастика та й годі.
Такий культурний розрив є дуже небезпечним для влади. Позбавлений інтелектуальної, професійної і моральної корекції від справжньої еліти суспільства, правлячий режим неодмінно деградує і, приймаючи божевільні рішення і закони, неодмінно самознищується і гине. Це ще один закон суспільного розвитку, який не дано відмінити нікому.
Україну чекає неконтрольований суспільно-політичний вибух. В 2004 році його вдалося уникнути завдяки тому, що народ повірив Ющенку і Тимошенко, яким удалося спустити суспільну напругу «на гальмах».
Нині ж у нашому суспільстві накопичується така ненависть до влади, якої і близько не було у 2002-2004 роках. Нація не вірить нікому персонально і жодній політичній силі. Це класична геополітична ситуація ніким і нічим не контрольованої суспільної напруги, яка постійно наростає. Вибух може відбутися в будь-який момент і за будь-якого, здавалося б, наймізернішого приводу.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Культурний колапс влади
Світ:
В населення все більше назріває ностальгія за «післяпомаранчевими» роками, коли влада намагалася мінімально втручатися в життя простих людей, зосередившись на внутрішніх чварах. Корупція за тих часів абсолютно неспівзмірна з корупцію нинішньою.
«Схоплені за руку» міністри освіти, оборони та інші високопосадовці, попри задекларовану боротьбу з корупцією, продовжують «виконувати свої обов’язки». В чому полягають ці обов’язки не зрозуміло хіба що людині, яка ще не вийшла зі стану великого «бодуна» після политих кров’ю десятків мільйонів «червоних свят».
Це тільки в Росії і її сателітів в інших країнах могла виникнути божевільна ідея зробити з убивства десятків мільйонів людей не День пам’яті, а всенародне свято. З «законним» вивішуванням прапорів «страни дураков», якої вже не існує.
Ну хай в минулому ми нічого не знали. А нині кому з нас не відомо, що «переможені» Німеччина і Японія живуть в десятки разів краще за «переможців». Тим більше, що психічно нормальній людині не зрозуміло, чому це у нас початок війни 22 червня, коли ще тільки почали масово вбивати людей – це день скорботи, а закінчення цієї ж війни, коли вже вимордували 50 млн. людей, це всенародне свято.
Розробники законів і постанов для нинішньої влади скаржаться, що жоден з них у запропонованому ними на науковому рівні вигляді до суспільства так і не дійшов. Всі ці проекти законів професійних розробників перероблено на абсолютно злочинний, корупційний лад.
«Непорушний блок комуністів з олігархами-капіталістами» всі ці закони автоматично «штампує». При цьому, як виявили соціологи, «кнопкодави» з «Верховної Зради», їх не те що не читають, а навіть і не переглядають.
І нічого тут дивного немає. Потрапивши до сесійної зали на парламентське слухання я з друзями сидів за «робочими» місцями нинішньої правлячої коаліції. І ми виявили, що біблією «народних обранців» є часопис «Плейбой». Про відверту порнографію в шухлядах «кнопкодавів» не відомо хіба що останньому «лоху». Та немає їм коли читати ті закони, які вони приймають. Тут дай боже, з їхнім інтелектуальним рівнем, засвоїти хоча б кольорові малюнки і знімки оголених жінок.
В чому ж полягає основна причина такого загрозливого стану? Аналітики пропонують суспільству різні пояснення. Це і злочинні наміри, з якими прийшли до влади всі ці люди. Називають непрофесіоналізм і некомпетентність влади в усіх сферах державного будівництва. Підкреслюється також яскраво виражений олігархічний характер влади, зрощення влади, бізнесу і криміналітету. Рідше пишуть про деякі стійкі психологічні особливості конкретних персоналіїв нинішньої влади, які визначаються їхньою біографією і середовищем виховання.
Але цього, як на мене, недостатньо для того, щоб скласти повну картину того, що відбувається і однозначно веде нинішню владну систему до логічної саморуйнації і розпаду. Хотів би зробити і власний внесок в аналіз ситуації в нашому суспільстві. Тим більше, «реформи» у вигляді невпинного зростання тарифів і інфляції, коли ще не встигли підняти платню хіба що за радіо, яке до, прости господи, «вєлікой октябрьской революції» під гнітом царизму мовчало, неодмінно призведуть цю владу до цілком логічного кінця. А потім всі аналітики, «заднім розумом», стануть сильними і пояснять нам чому так сталося.
Особисто я, як геополітик і футуролог, пропоную зовсім новий напрямок дослідження нинішньої ситуації, який рекомендую назвати культурологічним.
Чому за нинішньої влади відбулася стрімка деградація усіх без винятку сфер людської діяльності? Чи траплялося подібне в історії людства? Скільки завгодно, панове. Наведу вам маловідомі висловлювання зі щоденника першого президента Академії наук України, геніального вченого світового рівня Володимира Вернадського. Ось що він записав до свого щоденника 2 листопада 1941 року, цитую мовою оригінала: «Крупные неудачи нашей власти – результат ослабления ее культурности: средний уровень коммунистов – и морально, и интеллектуально – ниже среднего уровня безпартийных. Он сильно понизился в последние годы – в тюрмах, ссылках и казнены лучшие люди партии, делавшие революцию, и лучшие люди страны. Это сказалось очень ярко уже в первых столкновениях – в Финляндской войне и теперь сказывается катастрофически».
Як кажуть, тут нічого ні додати, ні відняти. Ніби про нинішню Україну написано. Дійсно, культурний рівень членів правлячих партій «регіонів» і «комуністів» абсолютно не відповідає вимогам сьогодення. Він очевидно нижчий за рівень безпартійних. Серед останніх, дійсно освічених, культурних і професійних людей існує навіть значна гидливість до співробітництва з правлячою кастою. Саме через її низький культурний рівень. Висококультурні, високоморальні і виховані люди кажуть, що вони не знають про що з ними говорити і як з ними себе поводити. Вони постійно наражаються на відверте хамство і тому намагаються не мати нічого спільною з теперішньою «елітою».
Не в останню чергу через несприйняття її високопрофесійними, високоморальними і культурними людьми нинішня влада вимушена «варитися у власному соку». А цим «соком» є все більше морально і інтелектуально деградуюча алогічна в Україні так звана Українська православна церква Московського патріархату. Її «попіки» морально, інтелектуально і за щирістю віри на голову поступаються УПЦ Київського патріархату.
Та воно й не дивно. Який інтелектуальний рівень треба мати, щоб не знати, що Москва виникла лише через 300 років після того, як хрестили киян і тому Київський патріархат навіть людям не зовсім дебільним є очевидно канонічнішим за Московський. Я вже не кажу про по-європейському освічених священників Української греко-католицькою церкви, які будучи православними реально інтегровані до Європи у вигляді не «гундосого» Московського азійського патріархату, а канонічного Римського престолу.
Церква це лише один, але який яскравий приклад відсутності інтелектуально-морально-культурної опори в нинішньої влади. Але і в усьому іншому, не буду перераховувати очевидних речей, «наші» владоможці вимушені спиратися на інтелектуальних дегенератів і моральних «відморозків», які здатні лише «гундосити» про те, що ніяких українців і української мови немає, що відповідає інтелектуальному рівню людей, яких відпустили додому «на травневі свята» з Павлівської лікарні для душевнохворих. З таким людським матеріалом «каші не звариш».
Останнім яскравим і показовим прикладом повного морально-культурного занепаду нинішньої влади стало розміщення по України біля автомагістралей «бігмордів» з пропитим фейсом останнього російського імператора, якого в народі влучно називали «Нікалаєм-кровавим». «Прасті нас гасударь» – по-цапиному мекає «бігморда».
Одна бабуся дуже чітко висловилася в автобусі, проїжджаючи мимо. Цитую дослівно: кацапи замордували свого царя і всю його родину, а від нас – українців вимагають просити в нього пробачення. Дійсно, тут нічого ні додати, ні відняти, дуже промовиста відповідь українки сатаністам із російського ФСБ і її «філії» в Україні УПЦ Московського патріархату.
Ну це вже зовсім треба не мати ні честі, ні совісті, нічого людського, щоб онуки і правнуки чекістів, які замордували царську родину вимагали від українців каяття за злочини своєї, а не нашої нації? Цей імператор організував криваву бійню Першої світової війни на території України з 1914 по 1917 роки, а його кати вже під червоним прапором продовжили справу «гасударя». А тепер від нас вимагають уклінно «гундосити» вибачення у нашого ж ката. Фантастика та й годі.
Такий культурний розрив є дуже небезпечним для влади. Позбавлений інтелектуальної, професійної і моральної корекції від справжньої еліти суспільства, правлячий режим неодмінно деградує і, приймаючи божевільні рішення і закони, неодмінно самознищується і гине. Це ще один закон суспільного розвитку, який не дано відмінити нікому.
Україну чекає неконтрольований суспільно-політичний вибух. В 2004 році його вдалося уникнути завдяки тому, що народ повірив Ющенку і Тимошенко, яким удалося спустити суспільну напругу «на гальмах».
Нині ж у нашому суспільстві накопичується така ненависть до влади, якої і близько не було у 2002-2004 роках. Нація не вірить нікому персонально і жодній політичній силі. Це класична геополітична ситуація ніким і нічим не контрольованої суспільної напруги, яка постійно наростає. Вибух може відбутися в будь-який момент і за будь-якого, здавалося б, наймізернішого приводу.
В тему:
Український порядок денний Дня гніву
Конституційна асамблея, або Право на повстання
Чому братва безумствує?
Де знайти нову еліту?
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)