Масовий психоз щодо планети Нібіру – це паразитування «дітей диявола» на темі перетворення людства і народження з його середовища нової раси. Тому в повідомленнях про катастрофу 2012 року переплетена правда і брехня.
Брехня може існувати тільки у формі напівправди, інакше це буде абсурд, якому ніхто не повірить. Є три головні способи розрізнення правди (добра) і брехні (зла):
А тепер спробуйте самі дати відповідь щодо Нібіру-2012. Ось деякі матеріали для роздумів.
ЦІЛІСНІСТЬ ЧИ СУПЕРЕЧЛИВІСТЬ?
Катастрофічні фантазії про 2012 рік – це клубок суперечностей (що взагалі властиво текстам «дітей диявола»):
1. «Щоб зрозуміти явище – поглянь, з чого воно почалося». Психоз навколо Нібіру почався з писань єврейського письменника-фантаста Захарії Сітчина про походження людей від інопланетян (це такий різновид атеїзму-сатанізму, який заперечує духовно-божественне походження людини та її еволюцію).
3. Дата 21 грудня 2012 року – фальсифікація, виведена на основі спекуляцій на календарі Майя. Подивіться правильний фільм. Це арійський підхід.
4. Характерна особливість іудейської метафізики – вірування в те, що люди – це біороботи, що живуть за жорсткою зовнішньою програмою, а світ – вороже налаштований щодо людини. Наявність жорсткої «космічної програми» – основа психозу-2012.
5. Всі попередні катастрофічні передбачення не збулися. Згадайте хоча б психоз щодо «мілленіума» – 2000 рік. Але на ньому непогано заробили! Найдавніша іудейська страшилка – це «Апокаліпсис», який діти диявола приписали апостолу Івану.
6. Взагалі, вся ця псевдонаукова балаканина-2012 не вкладається ні в науку, ні в здоровий глузд. Це ж стосується і повідомлень з сайту zetatalk. Ось, наприклад, тут розповідається про чуму в Україні, якої взагалі не було (були тільки залякуючі чутки).
Діагноз: інформаційний шум і залякування, бо задуреними і заляканими людьми легше маніпулювати.
ДОБРІ ЧИ ПОГАНІ ПЛОДИ?
1. Інформаційний прес про Нібіру і 2012 рік викликає відверто негативні емоції, страх, тривогу. Це атрибути диявола, як не крутіть.
2. Кожний наступний прогноз передбачає катастрофу протягом 1-2 років, тобто протягом короткого періоду. Це не дає можливості діяти стратегічно з глибиною 5 – 10 років. Якби ми з 1991 року діяли стратегічно, а не в очікуванні чергової катастрофи, то сьогодні мали б набагато більше здобутків.
3. Фантазії 2012 – це спотворення ідеї формування нової цивілізації, яка народиться еволюційно і стане надбудовою над існуючою цивілізацією.
4. Очікування чергової катастрофи відвертає увагу від того, що катастрофа вже відбувається (за час незалежності Україна втратила 7 млн.).
Але будь-які потуги дітей диявола – це виклик, який заохочує нас діяти ще енергійніше. В цьому позитивний момент психозу-2012. Він заохочує нас енергійніше формувати альтернативну цивілізацію.
Майбутнє буде таким, яким ми його створимо!
Коли ситуація заплутана і не знаєш, що робити – роби те, у що віриш і що тобі приносить радість.
У 2012 році можуть відбутися великі перетворення. Їхніми авторами повинні стати ми.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Нібіру – ще один лохотрон
Світ:
11051305e.jpg
1) правда – цілісна, брехня – суперечлива;
2) брехня нагнітає негативні емоції, страх, тривогу;
3) правда дає добрі плоди, брехня – погані.
А тепер спробуйте самі дати відповідь щодо Нібіру-2012. Ось деякі матеріали для роздумів.
ЦІЛІСНІСТЬ ЧИ СУПЕРЕЧЛИВІСТЬ?
Катастрофічні фантазії про 2012 рік – це клубок суперечностей (що взагалі властиво текстам «дітей диявола»):
1. «Щоб зрозуміти явище – поглянь, з чого воно почалося». Психоз навколо Нібіру почався з писань єврейського письменника-фантаста Захарії Сітчина про походження людей від інопланетян (це такий різновид атеїзму-сатанізму, який заперечує духовно-божественне походження людини та її еволюцію).
2. Розмови про Нібіру не підтверджені астрономічно.
3. Дата 21 грудня 2012 року – фальсифікація, виведена на основі спекуляцій на календарі Майя. Подивіться правильний фільм. Це арійський підхід.
4. Характерна особливість іудейської метафізики – вірування в те, що люди – це біороботи, що живуть за жорсткою зовнішньою програмою, а світ – вороже налаштований щодо людини. Наявність жорсткої «космічної програми» – основа психозу-2012.
5. Всі попередні катастрофічні передбачення не збулися. Згадайте хоча б психоз щодо «мілленіума» – 2000 рік. Але на ньому непогано заробили! Найдавніша іудейська страшилка – це «Апокаліпсис», який діти диявола приписали апостолу Івану.
6. Взагалі, вся ця псевдонаукова балаканина-2012 не вкладається ні в науку, ні в здоровий глузд. Це ж стосується і повідомлень з сайту zetatalk. Ось, наприклад, тут розповідається про чуму в Україні, якої взагалі не було (були тільки залякуючі чутки).
Зети підтримують аборти на ранніх стадіях, виправдовують такі патології як гомосексуалізм і аутизм, щось ліплять про створення людей інопланетянами, у критиці релігій чомусь згадали тільки про християнство, рекламують протиприродне зачаття в пробірці, більшість статей банальні, багатослівні і заплутані.
Діагноз: інформаційний шум і залякування, бо задуреними і заляканими людьми легше маніпулювати.
ДОБРІ ЧИ ПОГАНІ ПЛОДИ?
1. Інформаційний прес про Нібіру і 2012 рік викликає відверто негативні емоції, страх, тривогу. Це атрибути диявола, як не крутіть.
2. Кожний наступний прогноз передбачає катастрофу протягом 1-2 років, тобто протягом короткого періоду. Це не дає можливості діяти стратегічно з глибиною 5 – 10 років. Якби ми з 1991 року діяли стратегічно, а не в очікуванні чергової катастрофи, то сьогодні мали б набагато більше здобутків.
3. Фантазії 2012 – це спотворення ідеї формування нової цивілізації, яка народиться еволюційно і стане надбудовою над існуючою цивілізацією.
4. Очікування чергової катастрофи відвертає увагу від того, що катастрофа вже відбувається (за час незалежності Україна втратила 7 млн.).
Але будь-які потуги дітей диявола – це виклик, який заохочує нас діяти ще енергійніше. В цьому позитивний момент психозу-2012. Він заохочує нас енергійніше формувати альтернативну цивілізацію.
Майбутнє буде таким, яким ми його створимо!
Коли ситуація заплутана і не знаєш, що робити – роби те, у що віриш і що тобі приносить радість.
У 2012 році можуть відбутися великі перетворення. Їхніми авторами повинні стати ми.
Хай Буде!
В тему:
Великі містифікації
Пошукова система Всесвіт
Глобальна криза і нова раса
Куди подівся Іуда Іскаріот?
Послання кризовому людству
Не бійтеся п’ятниці 13-го
Радіймо, українці!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)