Черговий мажор здійснив напад на «пересічну українку». Це вже для нас стає звичним явищем. Мало не щотижня то тут то там синок (дочка/внук/коханка тощо) депутата (судді/міністра/мера/президента/прокурора і т.д.) б’є, давить, стріляє, вбиває своїх менш удачливих співвітчизників. І жодного з них досі не покарали згідно кримінального кодексу.
Якщо проаналізувати всі попередні випадки сваволі нашої бидло-еліти, напрошується висновок, що ми живемо за абсолютно різними законами. Точніше, закони пишуться цими виродками лише для нас. Вони – над законом. Або поза законом. Для них існують лише їхні «понятія».
В країні, де закон існує не для всіх, закону не існує ні для кого. Якщо олігархи не сплачуватимуть податків, не платитимуть і інші. Якщо мажори матимуть право бити, стріляти, давити автівками громадян, скоро те саме почнуть робити громадяни з мажорами. Якщо міліціянти матимуть право вбивати українців у відділках, скоро цих відділків може не стати, бо їх зрівняють із землею. Якщо суди не будуть справедливо судити, громада сама подбає про правосуддя. І тоді представники сьогоднішньої влади втратять все.
В інтернет-просторі вже з’явились ініціативи, спрямовані на протидію свавіллю мажорів. Це дуже добре, але чи достатньо? Чи з одними мажорами нам необхідно боротись?
У всіх ЗМІ здійнявся галас з приводу останнього випадку побиття дівчини Ландіком-молодшим. «…Мажорна іржа роз’їдає владу…» стверджують журналісти. Однак це не зовсім так.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Закони здорового глузду
Світ:
sinczen_20110715.jpg
В країні, де закон існує не для всіх, закону не існує ні для кого. Якщо олігархи не сплачуватимуть податків, не платитимуть і інші. Якщо мажори матимуть право бити, стріляти, давити автівками громадян, скоро те саме почнуть робити громадяни з мажорами. Якщо міліціянти матимуть право вбивати українців у відділках, скоро цих відділків може не стати, бо їх зрівняють із землею. Якщо суди не будуть справедливо судити, громада сама подбає про правосуддя. І тоді представники сьогоднішньої влади втратять все.
В інтернет-просторі вже з’явились ініціативи, спрямовані на протидію свавіллю мажорів. Це дуже добре, але чи достатньо? Чи з одними мажорами нам необхідно боротись?
У всіх ЗМІ здійнявся галас з приводу останнього випадку побиття дівчини Ландіком-молодшим. «…Мажорна іржа роз’їдає владу…» стверджують журналісти. Однак це не зовсім так.
Читати повністю ТУТ
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)