Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Країна - фіктяк, або ТОВ «Україна»

Дістало! Дістало усвідомлювати, що живеш у країні - фіктяку, у країні штучній, «оформленій на підставних осіб», у країні, яка займається лише тим, що приносить неоподатковувані доходи своїм господарям.
Наша країна ,подібно до фіктивно створених підприємств, ніби - то формально й існує, ніби показує якісь економічні обороти, ніби співпрацює з іншими суб’єктами, але все це є другорядними завданнями даного утворення, покликаними прикривати суть і основну мету.

Все це не має будь-якого наповнення і по-суті є пустотою, нічим, мильною бульбашкою. В нашій країні все, що робиться, робиться не по-справжньому (окрім обкрадання). У нас проводяться фіктивні реформи фіктивною владою, захищають це все фіктивні силові структури та така ж фіктивна, іграшкова армія (служив, знаю), і підкоряється цьому всьому неподобству, ще одне таке ж неподобство - алкоголік чи наркоман, у якого за пляшку чи за дозу видурили документи, для реєстрації підприємства, якому формально належить фіктяк «Україна», його формальний засновник – український народ.

Для переконливості в статуті ТОВ так і написали: «Єдиним джерелом влади…» Чому саме ТОВ? Бо засновували люди, без сумніву, не дурні, знали що саме за цією організаційною формою легше всього приховати свої імена, що саме ця форма є найбільш утаємниченою, що саме під вивіскою ТОВ найлегше робити брудні оборудки та бути безкарним.

Правильно кажуть, що товариство з обмеженою відповідальністю є товариством з безмежною безвідповідальністю. Крайні звісно знайдуться: перш за все той самий «засновник», замучений алкоголізмом, наркоманією, хронічними злиднями, безідейністю, безнадійністю, доведений «до ручки». Він мовчки прийме будь-яке покарання, (насправді заслужене).

По-друге, «директори», «фінансисти», які регулярно змінюють одне одного на посадах, проте займаються тим самим неподобством: відмивають, ухиляються, приховують і т.д., при цьому періодично кидаючи крихти «засновнику», щоб не «загнувся» з голоду. Він, в свою чергу, здогадується, що щось тут не чисто і офіційні показники фінансової діяльності підприємства, м’яко кажучи, не відповідають дійсності і «дещо занижені», більше того здогадки переростають у впевненість, що підтверджується шикарним життям керівництва. Народ в силу своєї рабської ментальності мовчки сидить і дивиться на вакханалію, що відбувається.

Читати повністю ТУТ
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи