Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Сьогодні ми ще можемо брати бюлетені, а не автомати

28 жовтня мають відбутися вибори до Верховної Ради України. Вибори – це завжди шанс. І своєрідна протиотрута, яка позитивно впливає на суспільство, вражене зневірою. Інше питання, чи будуть вони за своєю суттю виборами, а чи призначенням депутатів? Все залежить тільки від нас, від народу.
Чесних і порядних людей дуже багато. Але вони розрізнені – на відміну від негідників, які завжди тримаються купи. Тож маю надію, що українці, справжні патріоти своєї держави, таки зуміють об’єднатися, аби протистояти фальсифікаціям з боку влади, до яких вона вже почала вдаватися.

Які загрози несуть у собі вибори? За статистикою, приблизно 15-17% громадян взагалі не збираються демонструвати своє волевиявлення. Вони або нікому не вірять, або не бачать серед кандидатів тих, хто достойний представляти їх у парламенті. Ще 20-25% електорату не визначилося зі своїми уподобаннями. Колись вони голосували «проти всіх», тепер такої можливості немає. Тому можуть, навіть прийшовши на вибори, просто зіпсувати бюлетень.

І у першому, і другому випадку це ті голоси, які влада неодмінно використає на свою користь. Тому на вибори обов’язково треба прийти і обов’язково треба зробити свій вибір. В багатьох країнах світу народ має право бойкоту. Тобто якщо проголосувало менше людей, ніж визначено законом, вибори вважаються недійсними. На жаль, українці такої можливості позбавлені. Навіть якщо на дільниці проголосувала одна людина, вибори визнаються такими, що відбулися.

Є ще частина людей, які вже отримали певні послуги або гроші від провладних кандидатів чи політичних партій. Опозиція часто говорить: ви беріть, а голосуйте так, як підказує совість. Не буде того, принаймні, в Галичині. Наші люди здебільшого побожні. Якщо вони вже взяли ті злочинні гроші, то зроблять те, за що їм заплатили. Тому краще не продавати нечистому свою душу за оті кількадесят гривень.

Не слід забувати й те, що сьогодні за кордоном перебуває майже сім мільйонів українців. Це потенційні голоси на користь опозиції. Дуже хотілося б побачити їх тут, на батьківщині, у день виборів. Від них теж багато у чому залежить, чи позбудеться держава знавіснілої влади.

У нас як не вибори, то завжди доленосні. Ми постійно знаходимось на межі втрати держави, І все ж вибори поки ще є шансом, коли в руки замість автомата можна взяти бюлетень і спробувати щось змінити. А міняти треба багато що, бо зашморг на шиї українців затягується дедалі сильніше, влада стає дедалі нахабнішою і робить усе, аби Україна втратила свою незалежність.

Читати повністю ТУТ
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи