Аргентинські вчені знайшли сліди людини, котра перебувала в Антарктиді за 200 років до її офіційного відкриття, повідомляє РІА Новини з посиланням на газету “Кларін”.
“Група аргентинських археологів під час дослідів на крижаному континенті наштовхнулася на скельні укриття, в яких знайдені були предмети людського користування”, - повідомила газета. Зокрема знайдено взуття, окремі фрагменти одягу та дерев’яних будівельних конструкцій.
Аргентинські вчені стверджують, що найдені речі відносяться до початку XVII століття. До цього вважалося, що Антарктиду було відкрито у 1819 році.
Люди, які вперше прибули до Антарктиди, були з аргентинської провінції Патагонія. На узбережжі крижаного континенту вони займалися промислом морських левів ті слонів. Аргентинські вчені виявили 26 мисливських стоянок.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Знайдено сліди перебування людини в Антарктиді
Світ:
Аргентинські вчені стверджують, що найдені речі відносяться до початку XVII століття. До цього вважалося, що Антарктиду було відкрито у 1819 році.
Люди, які вперше прибули до Антарктиди, були з аргентинської провінції Патагонія. На узбережжі крижаного континенту вони займалися промислом морських левів ті слонів. Аргентинські вчені виявили 26 мисливських стоянок.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)