Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Адмірал Тенюх закликав військових перейти на бік українського народу

Категорія:

Український флотоводець, командувач ВМС України 2006-2010 роках адмірал Ігор Тенюх закликав військових перейти на сторону народу.

Свою промову Тенюх виголосив зі сцени на Майдані Незалежності на "Марші мільйонів". 

"Сьогоднішній Майдан подібний до військового корабля. А екіпаж корабля сильний тим, що має залізну дисципліну, аби дати відсіч охочим потопити корабель, потопити Майдан", - заявив адмірал. 

"Тут є чимало військових, а це означає, що армія і народ дійсно єдині. Ви давали присягу вірно служити українському народові – тож переходьте на бік народу. Перемога буде за нами, бо по всій Україні, від Канади до Австралії, від Австралії до Чорного моря сьогодні майорять наші синьо-жовті знамена. Збройні Сили, армія і флот – з народом", - сказав він. 

"Ми переможемо, бо з нами Бог", - резюмував Тенюх. 

Нагадаємо, що сьогодні у Києві відбувається багатотисячний мітинг. Акція протесту розпочалася о 12.20 з молитви. 

Паралельно акції відбудуться у низці обласних та районних центрів країни, а також, організовані українською діаспорою та симпатиками - у низці країн Європи та Америки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Це - сила! І з нами Бог! Але хай замайорять жовто-сині і запалає Дух!

Si vis pacem, para bellum

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Це - сила! І з нами Бог! Але хай замайорять жовто-сині і запалає Дух!

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Жовто-блакитні!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Це з Сосюри.

Si vis pacem, para bellum