Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Близько тисячі дніпропетровців виїхали до Києва на "антимайдан"

Світ:

Вчора ввечері бюджетники, учні технікумів та ПТУ, спортсмени Дніпропетровська організовано вирушили до Києва для підтримки дій влади. У пунктах збору біля Театру опери та балету, театру ім. Горького, на Набережній Леніна стояло більше 15 автобусів і близько 8 маршруток.

До них організовано підходили люди, які тримали жилети, прапори з символікою Партії регіонів. Більшість прибулих неохоче розповіли журналістам про те, що вони їдуть у Київ - хто на один, хто на два дні, будуть спати в автобусах. Деякі неохоче відзначили, що їм нібито обіцяно за участь у провладних мітингах 400-500 грн. за день. Відправка дніпропетровців на антимайдан буде продовжена і в п'ятницю, і в суботу.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи