Зображення користувача Зірка Вітошинська.
Зірка Вітошинська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Володимир Тихий: «Ми не сусіди, а країна, яка сама вирішить свої проблеми»

Уривки з Ӏнтерв’ю Андрія Сайчука з Володимиром Тихим (Громадське ТБ, 13.02.2014 року) – одним з режисерів, які знімають історії Майдану «Вавилон 13». 

Цей український режисер з Червонограда навчався у Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого, зняв фільми «Сокирра», «Русалка», «Мийники автомобілів», «Ґудзик», «Доченька моя»…

Він увійшов до складу експертної ради програми підтримки динамічної культури І3 фонду… Рината Ахметова «Розвиток України».

«Ця революція – народження нового культурного досвіду, саме національного, з якого народяться нові, круті, українські герої (…).

Зараз відбувається соціально-культурна революція у суспільстві. Народжується національно-культурне усвідомлення того, що Україна відповідає сама за себе, і ні Росія, ні Європа (…) – вони, як сусіди, ніби намагаються на все це впливати, але брати відповідальність за нас ніхто не збирається.

Ми думали, що росіяни - хороші, а вони не хочуть, щоби ми були незалежні.

Ми думали, що європейці - хороші, а вони нічого не хочуть з нами мати.

Ця образа нас попустить, думаю – десь за місять-півтора, і події будуть знову розвиватися сконцентровано (…).

Ӏ ми отримаємо нормальну країну, яка буде думати про себе абсолютно вже не у форматі, що ми є якимись сусідами, а що ми є новою країною, яка має купу проблем, але яка має сама їх вирішити».       

Так само сподіваємося, що й п. Володимир вважатиме себе в особистому «форматі», й попрощається з програмою Ахметова…     

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, Зіронько! Дійсно, якщо не ми, то хто?

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, Зіронько! Дійсно, якщо не ми, то хто?

Зображення користувача Сергій Остапенко.
0
Ще не підтримано

Хто? Мабуть Ринат Ахметов...))) Не гайте часу панове! Стратегію створив Стратег. Створюємо разом тактику. Долучайтеся: https://www.ar25.org/article/vid-povstannya-do-revolyuciyi.html

Хай Буде!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Звичайно, Анатолію й Сергію: тільки ми!
"Як собі постелимо, так будемо спати" :))

Творимо разом Ельфійську Вільну Церкву!