Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Синьо-жовті, вперед!

Світ:

Українські гандболістки вийшли у півфінал Чемпіонату світу та вибороли право на участь в Олімпіаді в Афінах

Українська жіноча збірна з гандболу в передостанньому матчі групового турніру чемпіонату світу, що зараз проходить в Хорватії, обіграла збірну Німеччини з рахунком 25:23 і достроково вийшла у півфінал світової першості, а також здобула право на участь в Олімпійських іграх в Афінах 2004 року (олімпійські ліцензії отримують команди, які зайняли на чемпіонаті перші п'ять місць – УНІАН).

Як повідомляє сайт "Чемпіон", українська гандбольна команда на Олімпіаді стане єдиним представником від України в ігрових видах спорту.

Зараз у збірних Угорщини, України та Норвегії - по 7 очок. Завдяки перемозі в груповому раунді над норвежками наша команда зайняла друге місце у групі.

Сьогодні у другому півфіналі збірна України зіграє зі збірною Франції, яка свого часу позбавила призових місць на чемпіонаті російську гандбольну збірну. UNIAN






В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи