Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла журналістка газети «Вести» Інна Павлова.
Кореспондентка 5 липня побувала у Миколаївці на Донеччині, звідки українська армія видворила сепаратистів. За її словами, там немає води, газу, світла, продуктів, ліків і решти необхідних речей. Мешканці містечка самостійно розгрібають руїни, однак їхніх зусиль замало.
«Багато хто все ще під завалами. При мені в лікарню прибіг чоловік, який добу (!) Не може знайти свою дружину і чотирьохрічну річну доньку», - розповіла Інна Павлова. Також вона додала: «Бачила двоповерховий житловий будинок, від якого лишився тільки фундамент. В одному з цих будинків, з-під завалу стирчить рука загиблої жінки».
Журналістка акцентує: «Досі немає МНС і медиків з великої землі! Людям потрібно допомогти! Терміново!».
Нагадаємо, через дії військових в`їзд до Слов`янська журналістів та інших цивільних громадян, обмежено. Одним із небагатьох, кому вдалося потрапити до міста став журналіст і телеведучий, головний редактор Hromadske.TV Мустафа Найєм. За його словами,перебуваючи там, він міг скористатися хіба слабким мобільним зв`язком.
По те, що він побачив у Слов`янську, Мустафа Найєм розповів у блозі «Української правди»: «Напівпорожнє місто. Світла немає. Вода - розкіш. Крамниці зачинено. Хто живе в місті, так і залишилося загадкою. Або виїхали, або просто злякалися».
Також він додав: «Повертатися на базу було тоскно. Ще два тижні тому взяття Слов'янська здавалося перемогою. Це і справді перемога. Але сьогодні від цього сумно. Бо вже скоро чимало міст стануть осиротілими дітьми, які спочатку відчули себе зрадженими рідною матір'ю, а тепер їх цинічно і жорстоко залишила ще й мачуха-самозванка».
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Журналісти повідомляють про гуманітарну катастрофу на Донеччині
Світ:
Люди на Донеччині терміново потребують допомоги співробітників Міністерства надзвичайних ситуацій та лікарів.
14070601r.jpg
Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла журналістка газети «Вести» Інна Павлова.
Кореспондентка 5 липня побувала у Миколаївці на Донеччині, звідки українська армія видворила сепаратистів. За її словами, там немає води, газу, світла, продуктів, ліків і решти необхідних речей. Мешканці містечка самостійно розгрібають руїни, однак їхніх зусиль замало.
«Багато хто все ще під завалами. При мені в лікарню прибіг чоловік, який добу (!) Не може знайти свою дружину і чотирьохрічну річну доньку», - розповіла Інна Павлова. Також вона додала: «Бачила двоповерховий житловий будинок, від якого лишився тільки фундамент. В одному з цих будинків, з-під завалу стирчить рука загиблої жінки».
Журналістка акцентує: «Досі немає МНС і медиків з великої землі! Людям потрібно допомогти! Терміново!».
Нагадаємо, через дії військових в`їзд до Слов`янська журналістів та інших цивільних громадян, обмежено. Одним із небагатьох, кому вдалося потрапити до міста став журналіст і телеведучий, головний редактор Hromadske.TV Мустафа Найєм. За його словами, перебуваючи там, він міг скористатися хіба слабким мобільним зв`язком.
По те, що він побачив у Слов`янську, Мустафа Найєм розповів у блозі «Української правди»: «Напівпорожнє місто. Світла немає. Вода - розкіш. Крамниці зачинено. Хто живе в місті, так і залишилося загадкою. Або виїхали, або просто злякалися».
Також він додав: «Повертатися на базу було тоскно. Ще два тижні тому взяття Слов'янська здавалося перемогою. Це і справді перемога. Але сьогодні від цього сумно. Бо вже скоро чимало міст стануть осиротілими дітьми, які спочатку відчули себе зрадженими рідною матір'ю, а тепер їх цинічно і жорстоко залишила ще й мачуха-самозванка».
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)