Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Торонто заборонили грати в сніжки

Мерія канадського міста Торонто заборонила школярам грати в сніжки.
На думку міської влади, ця гра є агресивною, пропагує насильство і несе в собі небезпеку для дітей.

Днями в Торонто пройшов перший у цьому сезоні рясний снігопад, і адміністрації шкіл звернулися до школярів із настійним проханням вибирати більш спокійні й мирні ігри, наприклад, будувати сніжні фортеці чи сніговиків.

“Ми не можемо підтримувати ігри, в ході яких діти кидають друг у друга камені, ціпки, чи навіть сніжки”, - заявив представник міського департаменту освіти.

Чиновник із жалем констатував, що діти, схоже, навряд чи відмовляться від подібних забав поза територією шкіл, де заборонити їм це адміністрація не в змозі.

Однак, за словами представника департаменту, ті школярі, що нанесуть кому-небудь травми під час гри в сніжки, будуть покарані в адміністративному порядку, передає Lenta.Ru.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи