Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В Одесі розроблені нові сонячні колектори

Сонячні колектори нового покоління розроблені в Одеському науково-виробничому центрі “Нові технології”. Вони виконані з металополімерних матеріалів із прозорим покриттям.
За словами технічного директора центру Олександра Дорошенка, подібні системи, які перетворюють енергію сонця в тепло, економічні й окупаються за 2-3 роки.

Геліоколектори були вперше випробувані в локомотивному депо Одеської залізниці, цілком замінивши на період експерименту роботу котельні. Такі колектори здатні нагрівати воду до 65 градусів Цельсія.

Олександр Дорошенко зазначив, що досвід виправдав себе, тому підприємство сподівається на подальшу співпрацю з Одеською залізницею. Наступним етапом стануть переговори про установку колекторів у Білгород-Дністровському морському порту.

НВЦ “Нові технології” організована на базі Одеської державної академії холоду 10 років тому. Займається розробкою й виробництвом сонячних систем теплопостачання. Входить до складу державного комітету України з енергозбереження.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи