Дослідники зі Сполучених Штатів заявили, що вони відкопали рештки двох нових видів динозаврів у Антарктиці.
Перший пересувався швидко та харчувався м'ясом. Він був близько двох метрів заввишки, ходив на двох лапах та жив близько сімдесяти мільйонів років тому.
Другий був гігантським травоїдним, який пересувався на чотирьох лапах. Він був тридцять метрів завдовшки та мав довгу шию, подібну до шиї диплодока.
Їх було знайдено на місцях розкопок в тисячах кілометрів один від одного.
За словами дослідників, коли ці динозаври пересувалися землею, Антарктика була значно теплішим місцем - повідомляє BBC.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Динозаври жили на Південному полюсі?
Світ:
Другий був гігантським травоїдним, який пересувався на чотирьох лапах. Він був тридцять метрів завдовшки та мав довгу шию, подібну до шиї диплодока.
Їх було знайдено на місцях розкопок в тисячах кілометрів один від одного.
За словами дослідників, коли ці динозаври пересувалися землею, Антарктика була значно теплішим місцем - повідомляє BBC.
В тему:
Арійський стандарт
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)