Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» планує у вересні підписати новий контракт з російським газовим монополістом «Газпромом». Контракт передбачатиме постачання природного газу на період опалювального сезону. Про це заявив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв на 12-му форумі Ялтинської європейської стратегії в Києві.
Станом на 8 вересня Україна накопичила в підземних сховищах 14,8 мільярдів кубометрів газу. Для проходження опалювального сезону бракує ще 4 мільярди кубометрів, повідомив директор департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України»Юрій Войтович.
«Нафтогаз України» з 1 липня припинив закупівлю газу в російського «Газпрому» до узгодження умов постачання і нині купує газ тільки в Європі. Попередній осінньо-зимовий сезон пройшов за тимчасовими домовленостями, яких досягли за посередництва Європейського союзу.
«Газпром» і «Нафтогаз» у червні 2014 року подали зустрічі позовні заяви до Стокгольмського арбітражу. Москва вимагає погасити заборгованість за газ, а Київ наполягає на прийнятній газовій ціні.
11 вересня у Відні запланована двостороння зустріч представників Росії та ЄС щодо питань газопостачання. Одне з ключових питань цієї зустрічі – транзит російського газу через територію України. Раніше планувалося, що у цей день відбудеться тристороннє обговорення енергопитань за участю України. Але цю зустріч відклали на кінець вересня.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
«Нафтогаз» планує у вересні підписати «зимовий» контракт із «Газпромом» – Коболєв
Світ:
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» планує у вересні підписати новий контракт з російським газовим монополістом «Газпромом». Контракт передбачатиме постачання природного газу на період опалювального сезону. Про це заявив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв на 12-му форумі Ялтинської європейської стратегії в Києві.
15091103r.jpg
Станом на 8 вересня Україна накопичила в підземних сховищах 14,8 мільярдів кубометрів газу. Для проходження опалювального сезону бракує ще 4 мільярди кубометрів, повідомив директор департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України» Юрій Войтович.
«Нафтогаз України» з 1 липня припинив закупівлю газу в російського «Газпрому» до узгодження умов постачання і нині купує газ тільки в Європі. Попередній осінньо-зимовий сезон пройшов за тимчасовими домовленостями, яких досягли за посередництва Європейського союзу.
«Газпром» і «Нафтогаз» у червні 2014 року подали зустрічі позовні заяви до Стокгольмського арбітражу. Москва вимагає погасити заборгованість за газ, а Київ наполягає на прийнятній газовій ціні.
11 вересня у Відні запланована двостороння зустріч представників Росії та ЄС щодо питань газопостачання. Одне з ключових питань цієї зустрічі – транзит російського газу через територію України. Раніше планувалося, що у цей день відбудеться тристороннє обговорення енергопитань за участю України. Але цю зустріч відклали на кінець вересня.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)