По шосе несеться з півсотні могутніх мотоциклів. На них – здоровенні мужики, обвішані ланцюгами і кастетами. На повороті ватагу байкерів гальмують два наркомани і пропонують усім скинутись по сотні баксів. Мотоциклісти слухняно віддають данину і їдуть далі. Через пару кілометрів вони зупиняються на мітинг.
— А знаєте, мужики, чому нам не дали по морді! — строго цікавиться байкерський вождь, що піднявся на стременах.
— Н-і-і-і! - репетує юрба.
— Та тому що ми – банда! Банда!
Усі минулі вихідні ЗМІ Росії наполегливо намагалися зрозуміти – хто ж насправді убив Яндарбієва? Плодом болісних роздумів ЗМІ стали три версії:
Версія перша: Яндарбієва убили російські спецслужби. Вперше цю версію озвучив російський міністр закордонних справ пан Іванов, що через 30 секунд після вибуху джипа розповів про непричетність до цього російських спецслужб. Хоча у цієї версії чимало прихильників (наприклад пан Закаєв), опонувати Іванову викликався глава прес-бюро Служби зовнішньої розвідки генерал Борис Лабусов: «З 1959 року, коли Богдан Сташинський ліквідував у Німеччині Степана Бандеру, ні СЗР, ні ПГУ КГБ СССР у подібних акціях участі не беруть».
Однак зовсім очевидно, що пан Лабусов трохи некомпетентний у цій галузі, оскільки навіть п’ятикласник сьогодні знає: не дуже давно ФСБ приписувала собі ліквідацію Хаттаба, ліквідацію Дудаєва, а також всіма силами відхрещувалась від спроби ліквідації Березовського (отруєною кульковою ручкою).
Хоча, коли генерал СЗР так нахабно бреше людям в очі, складається враження, що Яндарбієва таки грохнуло ФСБ.
Версія друга — фінансова. Яндарбієва убили свої ж – за бабки.
Версія третя — кровна помста.
Ну якщо це дійсно так і вірні друга та третя версії, значить хлопці професіонали і грамотно продумали прикриття російськими спецами (чи спецами тоді?).
Також ( особливо у світлі нових обставин з арештом двох громадян Катару) не можна не бачити четверту версію: драматичний збіг випадкових людей у штаті СЗР. Їхня некомпетенція і непрофесіоналізм очевидні:
По-перше — це спосіб ліквідації на Яндарбієва: складається враження, що основний теоретичний матеріал по організації диверсій російські чекісти черпають з бойовиків Голлівуда;
По-друге – це спосіб аргументації своєї непричетності, починаючи від біжучого поперед паравоза Іванова і закінчуючи «експертами» з того ж відомства, мобілізованих для пропаганди різних лівих версій. У таких випадках прийнято говорити про «вуха, що стирчать»;
По-третє – це «відповідь лорду Керзону», що полягала в арешті якихось двох мужиків з Катару, що їхали на чемпіонат з боротьби. Погодьтеся – гідний контрудар у відповідь на «наїзд» для яких-небудь чуваків з Люберців чи тих, що ганяють зграями на мотоциклах. Але для однієї із самих могутніх (у минулому) спецслужб світу? Кращого визнання своєї слабкості годі й придумати;
Ну якщо вже підставили агентів, так витягайте їх по-тихому, не влаштовуючи передвиборний піар, головне людей врятувати.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Російські спецслужби в операції з Яндарбієвим
Світ:
Версія перша: Яндарбієва убили російські спецслужби. Вперше цю версію озвучив російський міністр закордонних справ пан Іванов, що через 30 секунд після вибуху джипа розповів про непричетність до цього російських спецслужб. Хоча у цієї версії чимало прихильників (наприклад пан Закаєв), опонувати Іванову викликався глава прес-бюро Служби зовнішньої розвідки генерал Борис Лабусов: «З 1959 року, коли Богдан Сташинський ліквідував у Німеччині Степана Бандеру, ні СЗР, ні ПГУ КГБ СССР у подібних акціях участі не беруть».
Однак зовсім очевидно, що пан Лабусов трохи некомпетентний у цій галузі, оскільки навіть п’ятикласник сьогодні знає: не дуже давно ФСБ приписувала собі ліквідацію Хаттаба, ліквідацію Дудаєва, а також всіма силами відхрещувалась від спроби ліквідації Березовського (отруєною кульковою ручкою).
Хоча, коли генерал СЗР так нахабно бреше людям в очі, складається враження, що Яндарбієва таки грохнуло ФСБ.
Версія друга — фінансова. Яндарбієва убили свої ж – за бабки.
Версія третя — кровна помста.
Ну якщо це дійсно так і вірні друга та третя версії, значить хлопці професіонали і грамотно продумали прикриття російськими спецами (чи спецами тоді?).
Також ( особливо у світлі нових обставин з арештом двох громадян Катару) не можна не бачити четверту версію: драматичний збіг випадкових людей у штаті СЗР. Їхня некомпетенція і непрофесіоналізм очевидні:
По-перше — це спосіб ліквідації на Яндарбієва: складається враження, що основний теоретичний матеріал по організації диверсій російські чекісти черпають з бойовиків Голлівуда;
По-друге – це спосіб аргументації своєї непричетності, починаючи від біжучого поперед паравоза Іванова і закінчуючи «експертами» з того ж відомства, мобілізованих для пропаганди різних лівих версій. У таких випадках прийнято говорити про «вуха, що стирчать»;
По-третє – це «відповідь лорду Керзону», що полягала в арешті якихось двох мужиків з Катару, що їхали на чемпіонат з боротьби. Погодьтеся – гідний контрудар у відповідь на «наїзд» для яких-небудь чуваків з Люберців чи тих, що ганяють зграями на мотоциклах. Але для однієї із самих могутніх (у минулому) спецслужб світу? Кращого визнання своєї слабкості годі й придумати;
Ну якщо вже підставили агентів, так витягайте їх по-тихому, не влаштовуючи передвиборний піар, головне людей врятувати.
----------------------------------
В тему:
Катарець, захоплений Москвою в заложники, виявився білорусом
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)