Чи ти, чи я,
Чи течія,
Чи може та палючая зоря,
Що наче приблуд в день із дня
Ніким непрошена, завжди так само
Снує горбатою дугою,
Не знаючи про нас з тобою.
Чи може інний хтось, хто зна,
Хто здатний знати…
Хто зна, як з вітром любиться земля,
Коли в її зволожене рілля
Жаданне падає насіння.
Хто видів танок іх весілля?
Хто зна про муки породілля,
Коли без галасу плаценту пробива
І бачить світ її дитя - стеблина.
Хто співчува коли дитина гине?
Коли вона жовтухою змарніла, стята
На груди мамі листом пада.
Хто чує, як бездумний батько-вітер
По опустілих кронах завива,
Безтямно стогне: діти, діти…
Холодними сльозами матір умива.
Чи ти, чи я,
Чи може течія
Таких як ти, таких як я?
Хто зна, що промовляє немовля?
Хто осягнув мандрівку журавля?
І чи журавль про ту мандрівку знає?
Хто зна, чого ся серце крає,
Як серцем інше серце потурає?
Навіщо лихоманить юнака,
Як зрить оту єдину юнку?
Чого так млосно їм у поцілунку?
А чом так добре зранку босим
Віддатися туманові і росам?
Чого душа від щастя на розлив,
Коли співати починають
Пташі душі?
Й чого отой пташиний переспів
Не вгомонить, аж поки
Не привідкриє око
Збудле сонце?
Чого так любо в ньому свої очі мружить?
Чого воно вже не байдуже,
Чого так радісно сія
Воно і я ? –
Ніхто не зна,
Ні ти, ні я.
Ні той, хто навіть
Здатен знати…
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Чи ти, чи я? (Лірична сторона Великого Переходу)
Світ:
Чи течія,
Чи може та палючая зоря,
Що наче приблуд в день із дня
Ніким непрошена, завжди так само
Снує горбатою дугою,
Не знаючи про нас з тобою.
Чи може інний хтось, хто зна,
Хто здатний знати…
04033102e.JPG
Коли в її зволожене рілля
Жаданне падає насіння.
Хто видів танок іх весілля?
Хто зна про муки породілля,
Коли без галасу плаценту пробива
І бачить світ її дитя - стеблина.
Хто співчува коли дитина гине?
Коли вона жовтухою змарніла, стята
На груди мамі листом пада.
Хто чує, як бездумний батько-вітер
По опустілих кронах завива,
Безтямно стогне: діти, діти…
Холодними сльозами матір умива.
Чи ти, чи я,
Чи може течія
Таких як ти, таких як я?
Хто зна, що промовляє немовля?
Хто осягнув мандрівку журавля?
І чи журавль про ту мандрівку знає?
Хто зна, чого ся серце крає,
Як серцем інше серце потурає?
Навіщо лихоманить юнака,
Як зрить оту єдину юнку?
Чого так млосно їм у поцілунку?
А чом так добре зранку босим
Віддатися туманові і росам?
Чого душа від щастя на розлив,
Коли співати починають
Пташі душі?
Й чого отой пташиний переспів
Не вгомонить, аж поки
Не привідкриє око
Збудле сонце?
Чого так любо в ньому свої очі мружить?
Чого воно вже не байдуже,
Чого так радісно сія
Воно і я ? –
Ніхто не зна,
Ні ти, ні я.
Ні той, хто навіть
Здатен знати…
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)