З дня на день має прийти підтвердження про участь на провідному світовому ґотичному фестивалі в Німеччині “Wave-Gotik-Treffen-2004” відразу трьох виконавців з України. Звісно, що в їх числі обов’язково будуть патріархи вітчизняної ґотики Кому Вниz, а також два одеські проекти Dust Heaven та Gray/Scale, доволі відомі на сцені темряви не тільки на теренах України, а й поза її межами. Наприклад, доробки електронного угруповання Gray/Scale неодноразово видавалися на Заході, зокрема ремікси одеситів на :WUMPSCUT: – культовий проект в смурній електронниці. В разі успішного завершення переговорів, участь відразу трьох українських гуртів на WGT стане небаченим досягненням не те, щоб для українських ґотів, але й своєрідним рекордом на всьому просторі колишнього СССР.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українські ґотики готуються в Європу
Світ:
04041001s.JPG
Український Ґотичний Портал
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)