В’язні однієї з колоній в Іркутській області (РФ) оголосили голодування та намагалися різати собі вени. За словами начальника Головного управління виконання покарань Мінюсту республіки по Іркутській області Павла Радченка, це сталося в колонії загального режиму №32 міста Зима.
Як було з’ясовано, підставою для протесту стала поява в камерах співробітників спецназу, котрі мали здійснити у камері плановий обшук.
Десять в’язнів зробили спробу розпороти собі вени. В колонії нині працюють представники прокуратури і регіональної правозахисної організації, повідомляє РІА Новини. (NEWSru.com)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Розпороті вени у тюрмах Сибіру
Світ:
Десять в’язнів зробили спробу розпороти собі вени. В колонії нині працюють представники прокуратури і регіональної правозахисної організації, повідомляє РІА Новини. (NEWSru.com)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)