Із самого імені сторінки ясно, що присвячена вона білі-сцені в Україні і буде проливати вогонь на музику, яка знаходиться в нас ще в досить глупій тьмі: рокабілі, сайкобілі та їхніх стильових відгалужень. Однак далеко не це є родзинкою новопосталого сайту. Насамперед тішить його чемне бешкетництво та весела вдача, які починаються відразу в привітальному гаслі: “Цей сайт не призначенно для сімейного перегляду. Сайт для справжніх УКРАБІЛІВ включає в себе ненормативну лексику, повну відсутність комерційної реклами та низькопробної порнографії. Ніякої політики і ніяких добрих справ!”.
Розробниками сторінки є столичні шанувальники білі-підмостків взагалі і рівненського гурту Ot Vinta! Зокрема, і на цю мить на ній викладена тільки дещиця загаданого, але в скорому часі заповняться розділи-заковики, яких годі шукати на інших музичних веб-потугах. Наприклад, в “Іноземному” можна буде дізнатися про закордонні фестивалі за участі вітчизняних гуртів. Ланка “Елвіс” міститиме нісенітниці зрозуміло про кого. Клацнувши на “Словник”, можна буде з’ясувати тлумачення незнайомих слів, а можна й самому долучитися до його укладання. Кумедні перли охопить відділок “Ідіотизми”, а “Клозет” буде радий кожному відвідувачеві. І наостанку “Татусь” ознайомить з роботами тату-ремісників в стилі білі. Створювачі www.ukrabilly.com відверто попереджають, що розділів штибу "Він шукає його" не існуватиме взагалі: з цих питань прохання пошукати собі інші закапелки.
* * *
Жваві хлопці з Ot Vinta збираються 7-9 травня розважити пластунів на їхньому фестивалі “Зоряний Вітер”. Річ у тім, що рівненські украбіли кілька років тому з нагоди 90-річчя скаутської організації ПЛАСТ склали пісню “Гей, СКОБи!”, яка є своєрідним гімном для юні, і відтоді співпраця між музúками та пластунами не припиняється. В цьому ключі дуже в нагоді стає здатність Ot Vinta дати спеки повністю на акустичних знарядді, оскільки хлопакам прийдеться виступати у пластовому таборі просто неба під Рівне. А з 1-го червня “от-вінтисти” збираються показати своє вміння заводити люд зі звукопідсилювальним обладнанням, але вже в поїздці Польщею, розмови про яку точаться від початку року.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українські шанувальники стилю рокабілі отримали власний сайт
Світ:
04050103s.JPG
Розробниками сторінки є столичні шанувальники білі-підмостків взагалі і рівненського гурту Ot Vinta! Зокрема, і на цю мить на ній викладена тільки дещиця загаданого, але в скорому часі заповняться розділи-заковики, яких годі шукати на інших музичних веб-потугах. Наприклад, в “Іноземному” можна буде дізнатися про закордонні фестивалі за участі вітчизняних гуртів. Ланка “Елвіс” міститиме нісенітниці зрозуміло про кого. Клацнувши на “Словник”, можна буде з’ясувати тлумачення незнайомих слів, а можна й самому долучитися до його укладання. Кумедні перли охопить відділок “Ідіотизми”, а “Клозет” буде радий кожному відвідувачеві. І наостанку “Татусь” ознайомить з роботами тату-ремісників в стилі білі. Створювачі www.ukrabilly.com відверто попереджають, що розділів штибу "Він шукає його" не існуватиме взагалі: з цих питань прохання пошукати собі інші закапелки.
* * *
Жваві хлопці з Ot Vinta збираються 7-9 травня розважити пластунів на їхньому фестивалі “Зоряний Вітер”. Річ у тім, що рівненські украбіли кілька років тому з нагоди 90-річчя скаутської організації ПЛАСТ склали пісню “Гей, СКОБи!”, яка є своєрідним гімном для юні, і відтоді співпраця між музúками та пластунами не припиняється. В цьому ключі дуже в нагоді стає здатність Ot Vinta дати спеки повністю на акустичних знарядді, оскільки хлопакам прийдеться виступати у пластовому таборі просто неба під Рівне. А з 1-го червня “от-вінтисти” збираються показати своє вміння заводити люд зі звукопідсилювальним обладнанням, але вже в поїздці Польщею, розмови про яку точаться від початку року.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)