Глава Національного Банку Білорусі Петро Прокопович не виключає можливості введення через 2-3 роки загальної валюти в рамках Єдиного економічного простору (ЄЕП).
За його словами, введення загальної валюти залежатиме від швидкості інтеграційних процесів в рамках «двійки» (Росія і Білорусь) і «четвірки» (Білорусь, Росія, Україна і Казахстан).
За словами глави Нацбанку, є угода про введення на території ЄЕП з 1 січня 2008 року єдиної валюти, яка буде відмінна і від російського, і від білоруського рубля, повідомляє Політ.ру. Проте Прокопович не виключає прискорення цього процесу і переходу на єдину валюту вже до 2006 року. «Якщо ж ми швидше створимо умови по термінах однаково з «четвіркою», то об’єднання можливо і в рамках «четвірки», - вважає Прокопович. ForUm
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
ЄЕП має намір поховати гривню
Світ:
За словами глави Нацбанку, є угода про введення на території ЄЕП з 1 січня 2008 року єдиної валюти, яка буде відмінна і від російського, і від білоруського рубля, повідомляє Політ.ру. Проте Прокопович не виключає прискорення цього процесу і переходу на єдину валюту вже до 2006 року. «Якщо ж ми швидше створимо умови по термінах однаково з «четвіркою», то об’єднання можливо і в рамках «четвірки», - вважає Прокопович. ForUm
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)