Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Навіщо японцям мамонт?

Японські палеонтологи відправляються на північний схід Росії на пошук туші якутського мамонта.
Команда з 13 вчених на чолі з координатором дослідницької частини проекту Наокі СУДЗУКІ планує з 9 червня приступити у складі міжнародної експедиції до розвідки місця передбачуваного місця знаходження викопної тварини, передає ІТАР-ТАСС.

Шукати збираються за полярним кругом, у районі сіла Усть-Янськ, де раніше було знайдено голову з бивнями, що добре збереглася, і ногу мамонта. Передбачається, що в цей район учених перекинуть з Якутська на вертольотах.

Для виявлення доісторичної тварини буде задіяно спеціальний просторовий радар, здатний показувати об'ємну картину всього, що залягає в землі на глибині декількох метрів. На пошуки і фотографування місця залягання туші відводиться трохи більше тижня. Повернення японських учених на батьківщину заплановане на 17 червня.

Японці мають намір зробити мамонта центральним експонатом на Всесвітній виставці ЕКСПО-2005 в префектурі Аїта.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи