Сьогодні невідомі озброєні люди проникли в будівлю штабу адміністрації аеропорту Челябінська і забарикадувалися в ньому. Про це повідомив заступник директора авіакомпанії «Сибір» зі зв’язків з громадськістю Ігор Волков.
За його словами, ці люди, які представилися співробітниками неіснуючого приватного охоронного підприємства, не пускають нікого в будівлю штабу, у тому числі генерального директора «Челябінського авіапідприємства», до складу якого входить аеропорт, а також представників транспортної міліції, які були викликані з метою перевірити документи в осіб, які проникли до штабу аеропорту.
«В цій ситуації, ми не маємо нагоди гарантувати забезпечення безпеки польотів», - заявив Волков. Він також відзначив, що наразі будівля аеропорту Челябінська повністю звільнена від пасажирів, передає «Газета.Ru».
У кінці травня цього року авіакомпанія «Сибір» завершила операцію з придбання 54% акцій «Челябінського авіапідприємства». Ще 15% акцій цієї компанії належать державі.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Захоплена будівля адміністрації аеропорту Челябінська
Світ:
04070101s.jpg
«В цій ситуації, ми не маємо нагоди гарантувати забезпечення безпеки польотів», - заявив Волков. Він також відзначив, що наразі будівля аеропорту Челябінська повністю звільнена від пасажирів, передає «Газета.Ru».
У кінці травня цього року авіакомпанія «Сибір» завершила операцію з придбання 54% акцій «Челябінського авіапідприємства». Ще 15% акцій цієї компанії належать державі.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)