У Петербурзі в будинку на вулиці Шкапіна, де минулої ночі впало перекриття з п’ятого по перший поверхи, декілька годин тому стався ще один обвал.
Гуркіт падаючих балок почувся саме в той момент, коли мешканці виносили з квартир свої речі. Більше людей в аварійну будівлю не пускають. Там працюють фахівці МНС, вже відрізують труби відключених інженерних комунікацій, передає «Газета.Ru».
Будинок вирішено знести - радше всього, це зроблять найближчим часом шляхом підриву. Всім сім’ям, офіційно прописаним в приміщенні, вже видано ордери на інше житло.
Раніше ForUm повідомляв, що в Санкт-Петербурзі в частково розселеному приміщенні впали міжповерхові перекриття. За попередніми даними, ніхто не постраждав. ForUm
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Санкт-Петербург. Падіння
Світ:
Будинок вирішено знести - радше всього, це зроблять найближчим часом шляхом підриву. Всім сім’ям, офіційно прописаним в приміщенні, вже видано ордери на інше житло.
Раніше ForUm повідомляв, що в Санкт-Петербурзі в частково розселеному приміщенні впали міжповерхові перекриття. За попередніми даними, ніхто не постраждав. ForUm
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)