Режисер мотивував своє звернення до української історії особистим зацікавленням: "Я знімаю фільм про Україну, бо вона для мене є дуже близькою. Моя дружина, нині покійна, була українкою, я зняв багато картин про Україну, тут глядачі сприйняли дуже добре мій останній фільм – "Вогнем та мечем".
Попри досвід історичної кінобелетристики ("Пан Володієвський", "Потоп", "Вогнем і мечем"), цього разу Гофман працюватиме в документальному жанрі – у творчій групі фільму працюватимуть історики-консультанти: відомі польські україністи Януш Пульнар і Владислав Серчик, українські професори Борис Возницький, Юрій Чорнобай.
Зйомки пройдуть в українських музеях та історико-культурних заповідниках, де режисер планує використати мистецькі та історичні пам’ятки як візуальний матеріал для стрічки. До того ж для фільму планується записати велику кількість бліц-інтерв’ю, причому в мешканців Заходу режисер хоче запитати, що вони знають про Україну, у росіян – "Що ви думаєте про Україну?", а в українців – "Хто ви є?".
У 5-хвилинному фільмі про фільм, зйомки якого планується розпочати вже 21 серпня, Гофман зазначив, що чимало думок в нього викликала книжка Президента Кучми "Україна – не Росія". На запитання кореспондента „Телекритики”, чи не є таке пряме посилання на Президента України у першому ж кадрі спробою отримати державне фінансування на увічнення українського Президента, пан Гофман наголосив, що його група заради творчої незалежності заздалегідь відкинула навіть думку про державне фінансування – причому як польське, так і українське. Фінансує виробництво кінокомпанія Єжи Гофмана "Зодіак", також угоди про співпрацю підписано із кількома західними телеканалами. Щодо українських телеканалів – то з ними поки ніяких домовленостей немає. "Я хочу, щоби люди з України, подивившись цей фільм, з гордістю сказали: "Я – українець", а люди з-поза України побачили, яка це велика й чудова країна, про яку варто було б дізнатись побільше", – сказав Єжи Гофман. Телекритика
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Після геноциду українського кінематографу стрічки про нашу країну знімають іноземці
Світ:
04073001s.jpg
Попри досвід історичної кінобелетристики ("Пан Володієвський", "Потоп", "Вогнем і мечем"), цього разу Гофман працюватиме в документальному жанрі – у творчій групі фільму працюватимуть історики-консультанти: відомі польські україністи Януш Пульнар і Владислав Серчик, українські професори Борис Возницький, Юрій Чорнобай.
Зйомки пройдуть в українських музеях та історико-культурних заповідниках, де режисер планує використати мистецькі та історичні пам’ятки як візуальний матеріал для стрічки. До того ж для фільму планується записати велику кількість бліц-інтерв’ю, причому в мешканців Заходу режисер хоче запитати, що вони знають про Україну, у росіян – "Що ви думаєте про Україну?", а в українців – "Хто ви є?".
У 5-хвилинному фільмі про фільм, зйомки якого планується розпочати вже 21 серпня, Гофман зазначив, що чимало думок в нього викликала книжка Президента Кучми "Україна – не Росія". На запитання кореспондента „Телекритики”, чи не є таке пряме посилання на Президента України у першому ж кадрі спробою отримати державне фінансування на увічнення українського Президента, пан Гофман наголосив, що його група заради творчої незалежності заздалегідь відкинула навіть думку про державне фінансування – причому як польське, так і українське. Фінансує виробництво кінокомпанія Єжи Гофмана "Зодіак", також угоди про співпрацю підписано із кількома західними телеканалами. Щодо українських телеканалів – то з ними поки ніяких домовленостей немає. "Я хочу, щоби люди з України, подивившись цей фільм, з гордістю сказали: "Я – українець", а люди з-поза України побачили, яка це велика й чудова країна, про яку варто було б дізнатись побільше", – сказав Єжи Гофман. Телекритика
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)