Укробілам Ot Vinta з Рівного доведеться добряче покопирсатися у старих записниках, щоб не повторюватися з доробком Тараса Чубая і Скрябіна “Наші Партизани”. Річ в тім, що ця моторна четвірка має намір скласти збірочку на прохання друзів з організації ПЛАСТ, до якої увійдуть деякі народні співанки, пластові марші та кілька пісень Української Повстаньчої Армії (УПА). Крім цього “от-вінтисти” нарешті надибали собі гідну студію, де мітять записувати порядковий пісенник “Дарма я наївся цибулі”, а також плиту власних прочитань народних пісень “Мав я раз дівчиноньку”. Нею виявилася “витворня” в Польщі, яка щільно співпрацює з незалежним, але досить відомим-таки видавництвом “Кока”. “Та студія знаходиться на якомусь хуторі, де стоїть з три хаті, і одна з них наталована обладнанням так, що й в Києві не присниться: все аналогове і пишуть на магнітну стрічку,” – стисло описує знахідку ведучий “гвинт” Юрко Журавель. Не виключено, що обидва пісенники вийдуть надвір одночасно, але то буде восени.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Марш "Ot Vinta"
Світ:
04050103s.JPG
Гурт «OT VINTA!» Попереду жахи-шляхи (аудіо, MP3, 5.38 Мб)
Українські шанувальники стилю рокабілі отримали власний сайт
Ot Vinta
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)