Олексія Михайличенка увільнено від посади головного тренера київського футбольного клубу «Динамо». На його місце призначено Йожефа Сабо. Про це повідомили в прес-службі клубу.
Як сказано в повідомленні: «Після ретельного вивчення ситуації керівництво АТ ФК «Динамо Київ» дійшло висновку про необхідність термінових кадрових змін у тренерському штабі клубу. Причиною тому став украй незадовільний виступ «Динамо Київ» уже на самому початку сезону 2004/05 і, головне - відсутність видимих перспектив як на досягнення високих завдань, що стоять завжди перед клубом, так і на поліпшення якості гри команди в цілому.
У результаті було ухвалено рішення про звільнення Олексія Михайличенка з посади головного тренера ФК «Динамо Київ»».
Йожеф Сабо вже тренував ФК «Динамо» Київ у середині 90-х років, після чого його на цій посаді змінив Валерій Лобановський. proUA
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Нарешті звільнено головного тренера Динамо Михайличенка. Біло-синіх очолить Йожеф Сабо
Світ:
У результаті було ухвалено рішення про звільнення Олексія Михайличенка з посади головного тренера ФК «Динамо Київ»».
Йожеф Сабо вже тренував ФК «Динамо» Київ у середині 90-х років, після чого його на цій посаді змінив Валерій Лобановський. proUA
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)