Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нарешті звільнено головного тренера Динамо Михайличенка. Біло-синіх очолить Йожеф Сабо

Світ:

Олексія Михайличенка увільнено від посади головного тренера київського футбольного клубу «Динамо». На його місце призначено Йожефа Сабо. Про це повідомили в прес-службі клубу.
Як сказано в повідомленні: «Після ретельного вивчення ситуації керівництво АТ ФК «Динамо Київ» дійшло висновку про необхідність термінових кадрових змін у тренерському штабі клубу. Причиною тому став украй незадовільний виступ «Динамо Київ» уже на самому початку сезону 2004/05 і, головне - відсутність видимих перспектив як на досягнення високих завдань, що стоять завжди перед клубом, так і на поліпшення якості гри команди в цілому.

У результаті було ухвалено рішення про звільнення Олексія Михайличенка з посади головного тренера ФК «Динамо Київ»».

Йожеф Сабо вже тренував ФК «Динамо» Київ у середині 90-х років, після чого його на цій посаді змінив Валерій Лобановський. proUA
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи