Ціна нафти в Нью-Йорку перевищила 45-доларів за барель і продовжує зростати. Як передає ІТАР-ТАСС, ніколи ще з 1983 року, відколи на Нью-Йоркській біржі почалися торги ф'ючерсними контрактами, ціни не піднімалися настільки високо.
У порівнянні з минулим роком, "чорне золото" зараз коштує дорожче на 37 відсотків. Головна причина - побоювання трейдерів, що з однієї або відразу декількох нафтовидобувних країн може припинитися постачання нафти на світовий ринок.
Трейдери стежать за тим, як розвиваються події в Іраку, де американські війська ведуть бої з шиїтськими радикалами в місті Ен-Наджаф. Екстремісти загрожують підірвати нафтопроводи на півдні країни, якщо американці не припинять штурм міста.
З Іраку в останні чотири дні і так уже надходило на експорт вдвічі менше нафти, ніж зазвичай. РадіоЕра
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Війна - це гроші
Світ:
04081309a.jpg
Трейдери стежать за тим, як розвиваються події в Іраку, де американські війська ведуть бої з шиїтськими радикалами в місті Ен-Наджаф. Екстремісти загрожують підірвати нафтопроводи на півдні країни, якщо американці не припинять штурм міста.
З Іраку в останні чотири дні і так уже надходило на експорт вдвічі менше нафти, ніж зазвичай. РадіоЕра
---------------------------
В тему:
Зовнішня релігійність + ринковий утилітаризм
Війна — це бізнес
Зброя масового обману
Війна проти Іраку: витоки зради
Війна без кінця
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)