Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Війна - це гроші

Світ:

Ціна нафти в Нью-Йорку перевищила 45-доларів за барель і продовжує зростати. Як передає ІТАР-ТАСС, ніколи ще з 1983 року, відколи на Нью-Йоркській біржі почалися торги ф'ючерсними контрактами, ціни не піднімалися настільки високо.
У порівнянні з минулим роком, "чорне золото" зараз коштує дорожче на 37 відсотків. Головна причина - побоювання трейдерів, що з однієї або відразу декількох нафтовидобувних країн може припинитися постачання нафти на світовий ринок.

Трейдери стежать за тим, як розвиваються події в Іраку, де американські війська ведуть бої з шиїтськими радикалами в місті Ен-Наджаф. Екстремісти загрожують підірвати нафтопроводи на півдні країни, якщо американці не припинять штурм міста.

З Іраку в останні чотири дні і так уже надходило на експорт вдвічі менше нафти, ніж зазвичай. РадіоЕра


---------------------------
В тему:

Зовнішня релігійність + ринковий утилітаризм

Війна — це бізнес

Зброя масового обману

Війна проти Іраку: витоки зради

Війна без кінця
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи