Харківська обласна організація УНП оголошує війну адмінресурсу і закликає виборців бойкотувати магазини, господарі яких розміщують на вітражах агітацію за Януковича.
У заяві обласної організації УНП висловлюється глибоке занепокоєння численними фактами незаконного втручання у виборчий процес органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування а також їх посадових осіб. “Таке втручання, - говориться у Заяві, - є грубим порушенням виборчого законодавства України, що межує з кримінальними злочинами. Тому звертаємося до вас з проханням давати рішучу відсіч найменшим проявам адмінресурсу і негайно інформувати про них виборчі штаби кандидата у президенти України Віктора Ющенка”.
Як повідомив голова Харківської обласної організації УНП Василь Третецький, приводом для такої Заяви стали численні скарги виборців, а також результати недавніх соціологічних досліджень Центру Разумкова, які засвідчили, що майже третина мешканців Харківщини (27%) під адміністративним примусом брала участь у масових заходах на підтримку Януковича. “І хоч такі методи агітації не дуже результативні, влада продовжує їх практикувати”,- сказав В. Третецький.
Він повідомив, що сьогодні працівники контрольно-ревізійих служб примушують власників магазинів та підприємств побутового обслуговування населення розміщувати на вітражах агітаційні плакати на підтримку В. Януковича, що є порушенням принипу рівності кандидатів у президенти. Адже розміщувати агітаційні матеріали інших кандидатів, власники цих підприємств не дозволяють. “Тому,- сказав В. Третецький, -Харківська обласна організація УНП звернулася до виборців із закликом бойкотувати такі магазини та підприємства а також маршрутки, розмальовані “під Януковича”.
Що ж до посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, то вони отримали від УНП письмові попередження про кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення виборчого законодавства.
(Майдан-ІНФОРМ)
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Агітувати за Януковича - невигідно
Світ:
Як повідомив голова Харківської обласної організації УНП Василь Третецький, приводом для такої Заяви стали численні скарги виборців, а також результати недавніх соціологічних досліджень Центру Разумкова, які засвідчили, що майже третина мешканців Харківщини (27%) під адміністративним примусом брала участь у масових заходах на підтримку Януковича. “І хоч такі методи агітації не дуже результативні, влада продовжує їх практикувати”,- сказав В. Третецький.
Він повідомив, що сьогодні працівники контрольно-ревізійих служб примушують власників магазинів та підприємств побутового обслуговування населення розміщувати на вітражах агітаційні плакати на підтримку В. Януковича, що є порушенням принипу рівності кандидатів у президенти. Адже розміщувати агітаційні матеріали інших кандидатів, власники цих підприємств не дозволяють. “Тому,- сказав В. Третецький, -Харківська обласна організація УНП звернулася до виборців із закликом бойкотувати такі магазини та підприємства а також маршрутки, розмальовані “під Януковича”.
Що ж до посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, то вони отримали від УНП письмові попередження про кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення виборчого законодавства.
(Майдан-ІНФОРМ)
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)