У Міністерстві транспорту і зв'язку України налаштовані рішуче проти одного з операторів мобільного зв'язку. Як пояснили в прес-службі міністерства, якщо UMC не зможе найближчим часом ліквідувати проблеми зі зв'язком, це може загрожувати компанії втратою ліцензії.
Відповідно до українського закону "Про зв'язок" і регламентуючих актів Міністерства зв'язку республіки, одержуючи ліцензію, компанія мобільного зв'язку приймає на себе певні зобов'язання, пояснили в міністерстві. Одним із зобов'язань є "надання споживачу послуг належної якості".
Його порушення може бути підставою для того, щоб Мінзв'язку подало на компанію в суд і домоглося відкликання ліцензії, пише Діловий тиждень.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Мобільного оператора UMC можуть позбавити ліцензії
Світ:
Його порушення може бути підставою для того, щоб Мінзв'язку подало на компанію в суд і домоглося відкликання ліцензії, пише Діловий тиждень.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)