Оскільки Держкомспорт після Олімпіади збанкрутував, Януковичу доведеться відняти у платників податків близько трьох мільйонів доларів США.
"У Державного комітету спорту України немає грошей для виплати величезних премій, які пообіцяв олімпійським призерам прем’єр-міністр України Віктор Янукович. Про це кореспонденту ПРИМA-News повідомили 14 вересня в апараті Держкомспорту", - пише російське видання "PrіmaNews".
У серпні на Олімпійських іграх у Греції українські спортсмени завоювали дев’ять золотих, п’ять срібних і дев’ять бронзових медалей.
Віктор Янукович розпорядився за кожну золоту медаль видати 100 тис. доларів США, а за срібну і бронзову медалі відповідно 75 і 50 тис. доларів. Крім того, сотні тисяч доларів будуть перераховані тренерам призерів. Спортсменам також виділять нові квартири і машини.
Однак бюджет України може не витримати таких витрат. Навіть у Німеччині чемпіон Олімпійських ігор одержить від держави 25 тис. євро, а в США – 25 тис. доларів.
Близько 200 високопосадових чиновників на чолі з Януковичем відвідали Олімпіаду за казенний рахунок. Вони розкошували, витративши половину грошей, виділених на міжнародні спортивні заходи.
Оскільки Держкомспорт після Олімпіади збанкрутував, для нагородження чемпіонів доведеться брати кошти з інших бюджетних джерел. Для цього Януковичу доведеться відняти у платників податків близько трьох мільйонів доларів США.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Олімпійські перемоги спустошили скарбницю України
Світ:
У серпні на Олімпійських іграх у Греції українські спортсмени завоювали дев’ять золотих, п’ять срібних і дев’ять бронзових медалей.
Віктор Янукович розпорядився за кожну золоту медаль видати 100 тис. доларів США, а за срібну і бронзову медалі відповідно 75 і 50 тис. доларів. Крім того, сотні тисяч доларів будуть перераховані тренерам призерів. Спортсменам також виділять нові квартири і машини.
Однак бюджет України може не витримати таких витрат. Навіть у Німеччині чемпіон Олімпійських ігор одержить від держави 25 тис. євро, а в США – 25 тис. доларів.
Близько 200 високопосадових чиновників на чолі з Януковичем відвідали Олімпіаду за казенний рахунок. Вони розкошували, витративши половину грошей, виділених на міжнародні спортивні заходи.
Оскільки Держкомспорт після Олімпіади збанкрутував, для нагородження чемпіонів доведеться брати кошти з інших бюджетних джерел. Для цього Януковичу доведеться відняти у платників податків близько трьох мільйонів доларів США.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)