Італійському футбольному клубу "Ромі" зарахували технічну поразку з рахунком 0:3 у матчі першого туру Ліги Чемпіонів з київським "Динамо". Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, таке рішення прийняв вчора Контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА.
Згідно з рішенням Комітету, "Рома" зіграє два домашні матчі групового турніру Ліги чемпіонів з іспанським "Реалом" і німецьким "Байєром" без глядачів. "Рома" може опротестувати рішення Комітету до 24 вересня.
Як повідомляв УНІАН, матч першого туру групового турніру Ліги чемпіонів між “Динамо” та “Ромою” було перервано після першого тайму за рахунку 1:0 на користь киян через те, що італійський уболівальник травмував арбітра матчу А.ФРІСКУ металевим предметом. UNIAN
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Торжество справедливості: Рома - Динамо 0:3
Світ:
Як повідомляв УНІАН, матч першого туру групового турніру Ліги чемпіонів між “Динамо” та “Ромою” було перервано після першого тайму за рахунку 1:0 на користь киян через те, що італійський уболівальник травмував арбітра матчу А.ФРІСКУ металевим предметом. UNIAN
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)