За повідомленням іранської преси, одна жіночка притягла свого чоловіка до суду, аби домогтися, щоби він бив її не частіше одного разу на тиждень.
У суді в Тегерані вона заявила, що зазнає побиття практично щовечора.
Втім, за повідомленням іранської преси, вона висловилася проти розлучення і лише вимагала від чоловіка бити її не так часто.
Суд, однак, наказав чоловікові повністю припинити подібну практику.
Під час слухання справи він казав, що б"є дружину для того, щоби вона поважала його.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Іранка благала, аби чоловік бив її раз на тиждень
Світ:
04092307a.jpg
Суд, однак, наказав чоловікові повністю припинити подібну практику.
Під час слухання справи він казав, що б"є дружину для того, щоби вона поважала його.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)