17 ЖОВТНЯ У ЛОНДОНІ з 14 до 15 години відбудеться акція протесту навпроти посольства України - СВАВІЛЛЮ НІ!
Українська громада Великобританії, наші Британські друзі, а також всі інші кому небайдужа доля демократії і майбутнього розвитку нашої держави глибоко стурбовані ситуацією в Україні - Ми кажемо своє рішуче НІ, постійним зловживанням влади, нерівним можливостям, залякуванням, розгулу беззаконня.
Влада намірена залишатись на своєму теперішньому місці будь-якою ціною і за це готова боротися будь-якими методами. Вже зараз ми бачимо передвиборчі порушення на всіх рівнях, відбувається переслідування незалежної преси, зловжинвання службовими обов'язками і таке інше. Майже всі цивілізовані країни тією чи іншою мірою стурбовані тим, що відбувається і виразили своє занепокоєння. Настав час і нам сказати своє НІ!
Якщо ТИ не хочеш залишатися збоку і дивитись як твоя країна перетворюється у "Білорусію" прийди і сказажи своє НІ!
Під посольством збираємося МИ однодумці прихильники чесних виборів. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Бажаючі зможуть після завершення пікету відвідати виборчу дільницю, яка є поруч і буде працювати у цей день для здачі заяв.
А за цією адресою виставлено файл з рекламною листівкою акції. Прохання до всіх, хто має можливість, надрукувати хоча б декілька цих листівок і розповсюдити їх поміж Українцями. Звісно, ми проводимо і свою власну рекламну компанію, але для забезпечення справжнього успіху акції, треба щоб якнайбільше наших людей про неї взнали!
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Анонс: 17 жовтня - акція у Лондоні
Світ:
Влада намірена залишатись на своєму теперішньому місці будь-якою ціною і за це готова боротися будь-якими методами. Вже зараз ми бачимо передвиборчі порушення на всіх рівнях, відбувається переслідування незалежної преси, зловжинвання службовими обов'язками і таке інше. Майже всі цивілізовані країни тією чи іншою мірою стурбовані тим, що відбувається і виразили своє занепокоєння. Настав час і нам сказати своє НІ!
Якщо ТИ не хочеш залишатися збоку і дивитись як твоя країна перетворюється у "Білорусію" прийди і сказажи своє НІ!
Під посольством збираємося МИ однодумці прихильники чесних виборів. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Бажаючі зможуть після завершення пікету відвідати виборчу дільницю, яка є поруч і буде працювати у цей день для здачі заяв.
Інформацію про підготовку до акції а також про перебіг подій самої акції читайте на сайті Український Центр.
А за цією адресою виставлено файл з рекламною листівкою акції. Прохання до всіх, хто має можливість, надрукувати хоча б декілька цих листівок і розповсюдити їх поміж Українцями. Звісно, ми проводимо і свою власну рекламну компанію, але для забезпечення справжнього успіху акції, треба щоб якнайбільше наших людей про неї взнали!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)