Планеті Земля загрожує небезпека, яка йде від так званих “комет-невидимок”. Їхнє число, за підрахунками вчених, у 400 разів перевершує кількість звичайних комет.
Деякі астрономи говорять навіть про те, що необхідно переглянути нашу точку зору на безпеку Землі.
Ці об'єкти не визначаються шляхом прямих спостережень за допомогою телескопів - вони мають властивість поглинати сонячне світло. Про їхнє існування у Всесвіті знають тільки за теоретичними розрахунками. 5 канал
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Комети-вбивці загрожують Землі!
Світ:
04110205a.jpg
Ці об'єкти не визначаються шляхом прямих спостережень за допомогою телескопів - вони мають властивість поглинати сонячне світло. Про їхнє існування у Всесвіті знають тільки за теоретичними розрахунками. 5 канал
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)