Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Мистецька акція під назвою «Оранжева осінь» пройде у неділю 14 листопада в Києві.

На Хрещатику (навпроти Центрального Універмагу) о 14-00 має зібратися велика кількість художників. Ідея акції – висловити громадянську позицію художників Києва.
Виражати свою позицію художники будуть вельми оригінальний спосіб: з використанням мінімальних засобів (біле полотно, оранжева фарба) створити спільний твір протягом короткого часу (біля 1 години), який стане свідченням волевиявлення кожного з художників. За бажанням буде дозволено використання додаткових предметів чи атрибутів пофарбованих в оранжевий колір.

Тобто, кожен учасник буде створювати свій образ, малювати якесь зображення, знак чи символ, або заповнювати частину об‘єкту предметами оранжевого кольору

«Оранжева осінь» відбудеться паралельно з мистецькою акцією у Львові, яка пройде на пл. Міцкевича в той самий час.


В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи