Звертаємось до юнаків та чоловіків (не тільки киян та мешканців Київської області, а й усіх небайдужих), що мають армійський досвід, або досвід роботи у охоронних структурах, або просто є людьми спортивної статури, що підтримують прагнення народу захистити свій вибір.
У вас є можливість взяти участь у роботі мобільних груп швидкого реагування. На що реагування, запитаєте ви? Реагування на порушення виборчого законодавства та виборчого процесу. Щоб зірвати вибори, наші опоненти можуть трощити урни, бити членів комісій, спостерігачів і виборців, влаштовувати провокації. От з цим ми й будемо боротися.
Для залучення до роботи в мобільних групах реєструйтеся, надіславши листа на адресу [email protected] .
Прохання надавати інформацію у такому вигляді:
1) ім'я та прізвище;
2) контакти (телефон і електронна пошта);
3) конспективно про досвід.
Ми не обіцяємо штурму Кабміну або АП, ми не отримаємо державних нагород або подяки від штабів (хоча... а раптом :) ) Але, якщо погрози нашого біло-голубого кандидата про тисячі молодих людей і сотні мобілізаційних груп виявляться правдою, то найближчим часом наше місто відвідають з екскурсійно-фізкультурною метою незвичайні гості. Так що адреналіну, на відміну від подяк і нагород, вистачить на всіх.
Тільки РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
PS:Наголошуємо, що використовуватимемо тільки легальні методи захисту своїх прав і діятимемо в тісній співпраці з правоохоронними органами.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Хто сильний і сміливий - записуйся в "Нічну варту"!
Світ:
Для залучення до роботи в мобільних групах реєструйтеся, надіславши листа на адресу [email protected] .
Прохання надавати інформацію у такому вигляді:
1) ім'я та прізвище;
2) контакти (телефон і електронна пошта);
3) конспективно про досвід.
Ми не обіцяємо штурму Кабміну або АП, ми не отримаємо державних нагород або подяки від штабів (хоча... а раптом :) ) Але, якщо погрози нашого біло-голубого кандидата про тисячі молодих людей і сотні мобілізаційних груп виявляться правдою, то найближчим часом наше місто відвідають з екскурсійно-фізкультурною метою незвичайні гості. Так що адреналіну, на відміну від подяк і нагород, вистачить на всіх.
Тільки РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
PS:Наголошуємо, що використовуватимемо тільки легальні методи захисту своїх прав і діятимемо в тісній співпраці з правоохоронними органами.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)