Так сталося, зараз майже все керівництво Форуму Українців в Чеській Республіці після 26 грудня разом з сотнями бажаючих, з сотнями заробітчан їде до Києва, їде захищати виборене чи недоборене, їде на захист здобутків Української помаранчової революції.
"Дорогі співвідчизники, приїдьте до Києва 26 грудня - це буде день справедливості" - сказала нам Руслана, яка приїхала на вручення премії чеському соловейку, найкращому співаку чи співачці в Чехії. Ми не маємо можливості поїхати швидше бо маємо перед собою громадський обов"язок, ми мусимо взяти участь в повторному голосуванні, серед нас є члени виборчої комісії, офіційні і громадські спостерігачі.
Та яскрава підтримка низки громадських організацій і партій Чеської Респувліки і особисто президента Вацлава Гавела як і самотніх членів нашої організації дає нам повноваження як Чеської організації, в рядах котрої є велика кількість громадян Чеської Республіки, виступити на Майдані зрівна як під українським, так і під чеським національним прапором. Ми їдемо захистити свої голоси, ми їдемо захистити голоси всіх чесних і знедолених виборців які не мали змоги проголосувати через недосконалість виборчого законодавства, через махінації і фальсифікації. Ми їдемо на День Справедливості.
Щиро просимо всіх охочих і бажаючих поїхати на Майдан, контактувати нас на [email protected] щодо координації дій. Попереджуємо, акція є добровільною і спонсорської підтримки наша акція, поки що, немає. Разом з Форумом до Києва переїде група і-нет новин, яка буде вести он-лайн трансляцію всіх подій як на Майдані Незалежності так і в Києві в цілому на сторінках нашого видання www.ukraine.cz .
З вірою в нашу спільну перемогу, Ваш Форум Українців в Чеській Республіці.
Разом нас багато, нас не подолати!
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Звернення до всіх громадян доброї волі
Світ:
Та яскрава підтримка низки громадських організацій і партій Чеської Респувліки і особисто президента Вацлава Гавела як і самотніх членів нашої організації дає нам повноваження як Чеської організації, в рядах котрої є велика кількість громадян Чеської Республіки, виступити на Майдані зрівна як під українським, так і під чеським національним прапором. Ми їдемо захистити свої голоси, ми їдемо захистити голоси всіх чесних і знедолених виборців які не мали змоги проголосувати через недосконалість виборчого законодавства, через махінації і фальсифікації. Ми їдемо на День Справедливості.
Щиро просимо всіх охочих і бажаючих поїхати на Майдан, контактувати нас на [email protected] щодо координації дій. Попереджуємо, акція є добровільною і спонсорської підтримки наша акція, поки що, немає. Разом з Форумом до Києва переїде група і-нет новин, яка буде вести он-лайн трансляцію всіх подій як на Майдані Незалежності так і в Києві в цілому на сторінках нашого видання www.ukraine.cz .
З вірою в нашу спільну перемогу, Ваш Форум Українців в Чеській Республіці.
Разом нас багато, нас не подолати!
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)