Відповідальні особи Ісламської Республіки намагаються визначити походження літаючих об’єктів, які світяться. Зокрема, чи належать вони неземним цивілізаціям, чи це “шпигуни-невидимки”, послані ворожими до Ірану державами.
Один із заступників командувача ВВС Ірану, генерал-лейтенант Мусаві заявив: “Ми вже давно розслідуємо це питання, й на нинішньому етапі можна сказати, що радари не фіксують літаючих тарілок та інших НЛО”.
“Зазначені об’єкти не становлять небезпеки для військово-повітряних сил, тому що, за нашими даними, тарілки й об’єкти, які світяться, літають дуже високо”, – йдеться в опублікованій 17 січня заяві Мусаві.
Він зауважив, що “іранські пілоти неодноразово спостерігали НЛО під час виконання навчальних і бойових польотів”. Генерал також заявив про готовність ВПС відбити будь-якого роду вторгнення у повітряний простір Ісламської Республіки.
Однак інший високопоставлений військовий іранської армії, який побажав залишитися неназваним, вважає за можливе появу сучасних літальних апаратів, що здійснюють розвідувальні польоти, і обґрунтовує це останніми польотами тарілок над іранськими ядерними об’єктами.
Востаннє такі НЛО в Ірані помічали наприкінці грудня минулого року. Об’єкт, схожий на небесну зірку, облетів провінції Центральна, Бушер та Ісфаган (у районі Ісфаганського атомного центру). Пересуваючись зі сходу на захід, НЛО пролетів і над населеним пунктом Натан, де розташований один з ядерних об’єктів Ірану. Ці польоти налякали тамтешніх мешканців.
Раніше іранці спостерігали такі явища наприкінці квітня – початку травня 2004 року. Згідно з даними з різних джерел, невідомі об’єкти мають добру маневреність, швидкість і здатність змінювати колір світіння на зелений, блакитний, фіолетовий і червоний. Львівська газета за матеріалами
РІА “Новости”
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
НЛО в іранському небі
Світ:
05011801a.gif
Один із заступників командувача ВВС Ірану, генерал-лейтенант Мусаві заявив: “Ми вже давно розслідуємо це питання, й на нинішньому етапі можна сказати, що радари не фіксують літаючих тарілок та інших НЛО”.
“Зазначені об’єкти не становлять небезпеки для військово-повітряних сил, тому що, за нашими даними, тарілки й об’єкти, які світяться, літають дуже високо”, – йдеться в опублікованій 17 січня заяві Мусаві.
Він зауважив, що “іранські пілоти неодноразово спостерігали НЛО під час виконання навчальних і бойових польотів”. Генерал також заявив про готовність ВПС відбити будь-якого роду вторгнення у повітряний простір Ісламської Республіки.
Однак інший високопоставлений військовий іранської армії, який побажав залишитися неназваним, вважає за можливе появу сучасних літальних апаратів, що здійснюють розвідувальні польоти, і обґрунтовує це останніми польотами тарілок над іранськими ядерними об’єктами.
Востаннє такі НЛО в Ірані помічали наприкінці грудня минулого року. Об’єкт, схожий на небесну зірку, облетів провінції Центральна, Бушер та Ісфаган (у районі Ісфаганського атомного центру). Пересуваючись зі сходу на захід, НЛО пролетів і над населеним пунктом Натан, де розташований один з ядерних об’єктів Ірану. Ці польоти налякали тамтешніх мешканців.
Раніше іранці спостерігали такі явища наприкінці квітня – початку травня 2004 року. Згідно з даними з різних джерел, невідомі об’єкти мають добру маневреність, швидкість і здатність змінювати колір світіння на зелений, блакитний, фіолетовий і червоний. Львівська газета за матеріалами
РІА “Новости”
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)