Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Земляни урбанізуються

Світ:

До 2007 року 50% населення світу житиме у містах. Таким є один із прогнозів опублікованої доповіді про тенденції народонаселення спеціалістів-демографів з Організації Об'єднаних Націй.
На сьогодні 3,2 млрд людей із 6,5 млрд населення землі проживає у містах. До 2030 року кількість городян зросте до 5 млрд, що становитиме 61% населення нашої планети. Окрім цього, на думку експертів, спостерігається стрімке зростання кількості великих міст.

Зараз є близько 20 мегаполісів з населенням понад 20 млн людей. Найбільш урбанізованою країною є США, де у містах живуть 87% населення. У Латинській Америці цей показник становить 78%. П'ятірку найбільших міських агломерацій очолює Токіо (35,3 млн), Мехіко (19,2), район Нью-Йорка -- Ньюарк (18,5), Бомбей (18,3) і Сан-Паулу (18,3 млн). За ними йдуть Делі, Калькутта, Буенос-Айрес, Джакарта, Шанхай, Дакка, Лос-Анджелес, Карачі, Ріо-де-Жанейро, район Осаки -- Кобе, Каїр, Лагос, Пекін, Велика Маніла і Москва.

Демографи також прогнозують, що населення планети зростатиме аж до 2050 року, а після цього стабілізується на позначці 9 млрд людей.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи