Софія, 17 лютого 2005. Лідери болгарської організації українців “Мати – Україна” Iрина Сардарева та Олена Коцева зустрілися з Антоном Кіссе - депутатом Верховної Ради, головою Асоціації болгар в Україні (АБУ).
Він перебував у Софії на запрошення державного Агентства болгар за кордоном.
“Мати – Україна” та Асоціація болгар в Україні (АБУ) обмінялися досвідом роботи з діаспорою й домовилися активізувати співпрацю між товариствами. Українці Болгарії передали пану Антону листа до Верховної Ради з проханням сприяти відкриттю в Софії та Києві державних культурно-інформаційних центрів. Антон Кіссе пообіцяв порушити цю тему й на зустрічі з прем’єром Сімеоном Сакс-Кобургготським. Він також погодився передати Сімеону II листа від болгарських українців.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Українці Болгарії зустрілися з депутатом Верховної Ради
Світ:
“Мати – Україна” та Асоціація болгар в Україні (АБУ) обмінялися досвідом роботи з діаспорою й домовилися активізувати співпрацю між товариствами. Українці Болгарії передали пану Антону листа до Верховної Ради з проханням сприяти відкриттю в Софії та Києві державних культурно-інформаційних центрів. Антон Кіссе пообіцяв порушити цю тему й на зустрічі з прем’єром Сімеоном Сакс-Кобургготським. Він також погодився передати Сімеону II листа від болгарських українців.
----------------------------------------------------
В тему:
Заява українських організацій в Болгарії
Асоціація випускників українських вузів у Болгарії
Новий сервер для “Болгаро-українських вістей”
Болгари з Одесси подарували українцям Софії комп’ютер
Раді Янков: Українізацію України треба продовжити
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)