ЧЕЛСІ заперечив інформацію про те, що один з працівників клубу образив расистськими висловлюваннями камерунського нападника БАРСЕЛОНИ Самуеля Ето’О після переможного для лондонців матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.
Як повідомлялося раніше, сам Ето’О розповів після матчу, що один зі стюартів назава його мавпою. Як підкреслив камерунець, „це – складова менталітету лондонського клубу”.
Крім того, після матчу з натовпу вболівальників була кинута пластикова пляшка в напрямку Романа Абрамовича, який прямував до роздягальні команди, повідомляє Газета.ру з посиланням на Reuters.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Ето’О знову назвали мавпою, а в Абрамовича поцілили пляшкою
Світ:
05030904a.jpg
Крім того, після матчу з натовпу вболівальників була кинута пластикова пляшка в напрямку Романа Абрамовича, який прямував до роздягальні команди, повідомляє Газета.ру з посиланням на Reuters.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)