Міністерство оборони України повідомило, що з бази українського контингенту біля міста Ес-Сувейра в Іраку планово виведено перших військових, які повернуться на батьківщину 15 березня.
150 вояків повернуться в Україну в межах першого етапу виведення українського контингенту.
Напередодні держсекретар Сполучених Штатів Кондоліза Райс на переговорах з міністром закордонних справ України Борисом Тарасюком у Вашингтоні заявила, що виведення українського контингенту з Іраку не позначиться на американсько-українських відносинах.
За словами пані Райс, Білий Дім усвідомлює зобов'язання нового керівництва України перед народом.
Водночас вона висловила надію на те, що виведення українських вояків з Іраку відбуватиметься скоординовано і не поставить під загрозу міжнародний контингент у тій країні.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Перші 150 українських вояків повертаються з Іраку
Світ:
05031204e.jpg
Напередодні держсекретар Сполучених Штатів Кондоліза Райс на переговорах з міністром закордонних справ України Борисом Тарасюком у Вашингтоні заявила, що виведення українського контингенту з Іраку не позначиться на американсько-українських відносинах.
За словами пані Райс, Білий Дім усвідомлює зобов'язання нового керівництва України перед народом.
Водночас вона висловила надію на те, що виведення українських вояків з Іраку відбуватиметься скоординовано і не поставить під загрозу міжнародний контингент у тій країні.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)