Росія відразу дала зрозуміти, що “так не залишить” справи в Молдові, де її геополітична вилазка зазнала фіаско. Зараз уряд Росії вивчає можливість помститись Молдові шляхом запровадження економічних санкцій “у зв'язку з її недружньою поведінкою”.
Раніше МЗС Росії вже робило заяви про те, що влада Молдови "свідомо нагнітає напруженість у відносинах між двома країнами, робить провокаційні заяви" тощо. Депутати Держдуми пропонували запровадити санкції проти Молдови ще на початку березня. Зокрема, Росія не купуватиме алкогольні та тютюнові вироби (окрім вироблених у Придністров'ї), постачання енергоносіїв за світовими цінами (знов-таки, за винятком Придністров'я), запровадження візового режиму для громадян Молдови (окрім здогадайтесь кого).
Цікаво, коли Росія перестане істерично хапатись за газовий вентиль і займеться своїми власними проблемами?
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Росія помститься Молдові за непокору
Світ:
Цікаво, коли Росія перестане істерично хапатись за газовий вентиль і займеться своїми власними проблемами?
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)