Головна сенсація туру сталася в столиці. Динамо не змогло здолати опір муніципального клубу, що викликало роздратування біло-синіх вболівальників. Під час гри з динамівських секторів декілька разів лунали принизливі скандування на адресу нечисленних прихильників Арсеналу, відомих своєю миролюбністю. По закінченню матчу вболівальники Арсеналу стали беззаперечними жертвами агресивної поведінки молодих біло-синіх.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Вища ліга, 19 тур. Жорстка поразка вболівальників Арсеналу
Світ:
05032101a.jpg
Арсенал - Динамо 0:0
Шахтар – Таврія 1:0
Ворскла – Металург Донецьк 1:1
Борисфен – Дніпро 1:1
Металург Запоріжжя – Чорноморець 0:2
Металіст – Волинь 1:0
Оболонь – Іллічівець 1:2
Кривбас – Закарпаття 1:0
1. Шахтар 48
2. Динамо 48
3. Металург Донецьк 36
4. Чорноморець 33
5. Волинь 31
6. Дніпро 30
7. Іллічівець 25
8. Металіст 24
9. Таврія 22
10. Кривбас 22
11. Арсенал 21
12. Ворскла 19
13. Металург Запоріжжя 17
14. Закарпаття 12
15. Оболонь 12
16. Борисфен 11
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)