Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Помаранчеве паливо - і нафта більше не потрібна

“Вантажте апельсини діжками” - такі телеграми в найближчому майбутньому можуть надсилати власники американських бензоколонок флоридським фермерам.

А все тому, що фахівці компанії Ener1 Inc. вигадали спосіб отримувати моторне паливо просто з апельсинових шкоринок. Як виявилося, цей проект - не жарт і не рекламна акція. Флорида, найбільший виробник цитрусових у США, на рік має 8 мільйонів тонн апельсинових шкоринок. Раніше вони йшли на корм худобі, але інженери Ener1 Inc. пропонують виробляти з них метанол, яким і заправляти паливні баки автомобілів.

Крім основної мети - місцевого палива - автори ідеї передбачають наплив туристів, прагнучих покататися на екзотиці. Та й цитрусоводи, виявляється, вітають проект - місцеві виробники давно билися над проблемою утилізації шкоринок. Та й перспектива їздити на власному паливі вельми надихає фермерів. "Ми давно потребували якого-небудь замінника бензину", сказав Джім Гріффітс, керуючий директор Асоціації виробників цитрусових.

КМ.ру
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи