Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нафтові компанії США вже заробили на іракській кризі 45 мільярдів

Світ:

Внаслідок різкого зростання вартості нафти на світових ринках, відміченого протягом минулого року у зв’язку з загостренням ситуації навколо Іраку, виробники нафти у США додатково отримують близько 135 млн. доларів на день, що відповідає річному приросту прибутку в розмірі 45 млрд. доларів.
Такі викладення приводить у своїй статті відомий американський політоглядач Майкл Кинслі, що опублікував у газеті «Вашингтон пост» свій аналіз мотивів, якими керується Білий дім у ситуації навколо Іраку.

Щодня США споживають приблизно 20 млн. барелів нафти, з яких 9 млн. припадає на корпорації, видобувають нафту на території Штатів, пише Кинслі.

Зліт цін на сиру нафту в світі автоматично означає підвищення цін на продукцію американських нафтовиробників. За останній рік ціни з 20 доларів за барель піднялися до 35 із лишком доларів. Додаткові 15 доларів за барель - це 300 млн. доларів на день або 100 млрд. доларів на рік, пише політоглядач, називаючи таке положення віщою «військовою націнкою» на вартість нафти.

«Це як додатковий податок, який став результатом політики уряду», - цитує Кинслі РІА «Новини». Він зазначає, що в цьому випадку цей «податок» з американських громадян йде не уряду, а в кишені внутрішнім виробникам нафти» в США, для яких додаткові 15 доларів стали приємним «подарунком від Хусейна і Буша».
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи