Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Уряд перегляне ракетно-космічну програму

ДНІПРОПЕТРОВСЬК. Уряд планує достроково переглянути програму розвитку ракетно-космічної галузі України, що розрахована до 2007 року. Про це заявив у середу в Дніпропетровську держсекретар Олександр Зінченко.
У першу чергу буде переглянута роль аерокосмічної аґенції, а також місце міністерств зв”язку, промисловості та оборони. Це, на думку керівника президентського секретаріату, має нарешті дати відповідь на принципове запитання – хто є замовником виготовлення ракет та супутників, а також захисником інтересів галузі на міжнародній арені.

Серед пріоритетів України у космосі відтепер участь в інтегрованих європейських космічних проектах, а також розвиток систем супутникового зв”язку. Про необхідність створення вітчизняного супутника зв”язку йдеться вже понад 8 років, проте за цей час далі розмов справа не рушила.

Тим часом, Дніпропетровське КБ ”Південьмаш” за умов нормального фінансування готове найближчим часом представити мікросупутник. Проте саме з фінансами після зміни керівництва держави виникли проблеми. Скасовані пільги при сплаті податку на землю відтепер щомісяця вилучають з обігу підприємства майже 7 мільйонів гривень. Чи відшкодовуватимуть їх ракетобудівникам в рамках нової програми розвитку галузі наразі невідомо.

Нова програма має запрацювати вже у 2005 році.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)

Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...

Останні записи