Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко відвідав місто Черкаси, яке святкувало свою 719-ту річницю з дня заснування.
На урочистих заходах з цієї нагоди Микола Томенко привітав черкащан з Днем Черкас, зауваживши, що це свято недарма відзначається одночасно з Днем Києва. Це є досить символічним, вважає віце-прем’єр, адже Київ як велика європейська столиця одночасно святкує з шевченківською та гетьманською столицею, якою можна назвати Черкащину.
Після офіційних урочистостей віце-прем’єр-міністр побував на баскетбольному матчі останньої гри сезону вищої ліги, де грали “Черкаські мавпи” (м. Черкаси) та “Азовмаш-2-МДГУ” (м. Маріуполь). В перерві Микола Томенко взяв участь в конкурсі на кидання м’яча з трьохочкової зони та виграв головний приз – магнітолу, яку потім передав до черкаського сирітського будинку.
Спілкуючись з журналістами після матчу, Микола Томенко зазначив, що наступний рік варто оголосити роком для будівництва спортивної інфраструктури по всій Україні. “У нас немає умов для нормального розвитку спорту. І якщо ми не створимо їх найближчим часом, то спорту високого рівня в нашій країні не буде, - вважає Микола Томенко. - На жаль, Черкаси – одне з багатьох міст, де немає належних умов не лише для проведення змагань, а і для тренування”.
На думку віце-прем’єра, крім необхідності закласти в бюджеті на наступний рік більше грошей для розвитку спортивної галузі, треба також, щоб міська влада провела інвентаризацію тих місць, які можна віддати інвесторам для зведення в швидкі терміни спортивних споруд.
“Для мене як віце-прем’єр-міністра з гуманітарних та соціальних питань важливішим є не кількість отриманих медалей на міжнародних спортивних змаганнях, а популяризація здорового способу життя серед молоді та розвиток і підтримка дитячого спорту”, - підсумував Микола Томенко.
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Наступний рік варто оголосити роком для будівництва спортивної інфраструктури по всій Україні
Світ:
Після офіційних урочистостей віце-прем’єр-міністр побував на баскетбольному матчі останньої гри сезону вищої ліги, де грали “Черкаські мавпи” (м. Черкаси) та “Азовмаш-2-МДГУ” (м. Маріуполь). В перерві Микола Томенко взяв участь в конкурсі на кидання м’яча з трьохочкової зони та виграв головний приз – магнітолу, яку потім передав до черкаського сирітського будинку.
Спілкуючись з журналістами після матчу, Микола Томенко зазначив, що наступний рік варто оголосити роком для будівництва спортивної інфраструктури по всій Україні. “У нас немає умов для нормального розвитку спорту. І якщо ми не створимо їх найближчим часом, то спорту високого рівня в нашій країні не буде, - вважає Микола Томенко. - На жаль, Черкаси – одне з багатьох міст, де немає належних умов не лише для проведення змагань, а і для тренування”.
На думку віце-прем’єра, крім необхідності закласти в бюджеті на наступний рік більше грошей для розвитку спортивної галузі, треба також, щоб міська влада провела інвентаризацію тих місць, які можна віддати інвесторам для зведення в швидкі терміни спортивних споруд.
“Для мене як віце-прем’єр-міністра з гуманітарних та соціальних питань важливішим є не кількість отриманих медалей на міжнародних спортивних змаганнях, а популяризація здорового способу життя серед молоді та розвиток і підтримка дитячого спорту”, - підсумував Микола Томенко.
----------------------------------------------------
В тему:
Євгеніка для України
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)