Під час засідання Ради підприємців при Кабміні в понеділок Тимошенко доручила підготувати відповідні зміни до закону про держреєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців.
За словами Тимошенко, підприємець має отримати свідоцтво про реєстрацію одразу після подання до "єдиного вікна" всіх необхідних документів
"Давайте започаткуємо порядок: у вас в руках документи, коли ви їх здали до "єдиного вікна", їх перевірили і одразу видали акт державної реєстрації. Давайте не чекати 7 днів, бо порушується логіка", - сказала прем'єр.
"Людина, яка приймає документи – це ж не мавпа, щоб повторювати "приходьте через сім днів", - сказала Тимошенко.
Вона додала, що решта функцій встановлення на облік має робити сама держава, "бо так відбувається в нормальних цивілізованих країнах".
Тимошенко також виступила за скасування плати при реєстрації підприємцем.
"Реєстрацію проводить чиновник, який отримує за це зарплату. І це він має доплачувати підприємцю за те, що він створив хоч одне робоче місце. Це не такі великі гроші, щоб їх брати за реєстрацію", - сказала прем’єр.
Присутній глава Держкомпідприємництва Андрій Дашкевич пояснив, що ці гроші йдуть на виготовлення реєстраційних бланків, на що Тимошенко відповіла: "Немає проблем, щоб передбачити ці копійки в бюджеті. Ці гроші – додатковий бар’єр. Навіщо ці побори?"
Як пояснив Дашкевич журналістам, ця плата складає близько 10 гривень і йде на спецрахунок в Держказначействі для їх подальшого використання на виготовлення таких самих бланків.
В тему:
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Третій Гетьманат пропонує альтернативу «цифровому концтабору» та ліволіберальному хаосу. Дана праця призначена для стратегів, інвесторів, розробників та всіх Людей Волі, які розглядають Україну як...
Тимошенко не хоче мавп у держустановах
Світ:
05051702e.jpg
За словами Тимошенко, підприємець має отримати свідоцтво про реєстрацію одразу після подання до "єдиного вікна" всіх необхідних документів
"Давайте започаткуємо порядок: у вас в руках документи, коли ви їх здали до "єдиного вікна", їх перевірили і одразу видали акт державної реєстрації. Давайте не чекати 7 днів, бо порушується логіка", - сказала прем'єр.
"Людина, яка приймає документи – це ж не мавпа, щоб повторювати "приходьте через сім днів", - сказала Тимошенко.
Вона додала, що решта функцій встановлення на облік має робити сама держава, "бо так відбувається в нормальних цивілізованих країнах".
Тимошенко також виступила за скасування плати при реєстрації підприємцем.
"Реєстрацію проводить чиновник, який отримує за це зарплату. І це він має доплачувати підприємцю за те, що він створив хоч одне робоче місце. Це не такі великі гроші, щоб їх брати за реєстрацію", - сказала прем’єр.
Присутній глава Держкомпідприємництва Андрій Дашкевич пояснив, що ці гроші йдуть на виготовлення реєстраційних бланків, на що Тимошенко відповіла: "Немає проблем, щоб передбачити ці копійки в бюджеті. Ці гроші – додатковий бар’єр. Навіщо ці побори?"
Як пояснив Дашкевич журналістам, ця плата складає близько 10 гривень і йде на спецрахунок в Держказначействі для їх подальшого використання на виготовлення таких самих бланків.
Зверніть увагу
Біла книга «Третій ϟ Гетьманат»: Заснування держави без бюрократії та податків – архітектура, технологія, традиція (версія 1.0)